Zvláštne je to,že pri pochodoch za ,,slušné Slovensko" organizátori vyhlasujú,že bojujú za dodržiavanie zákonov bez ohľadu na politickú príslušnosť.A o našom prezidentovi ani slovo.Potom sa vynára otázka.Prečo ? Chcú demonštranti naozaj nastolenie práva,alebo len pád Smeru.

