Experti nepreukázali, že látka použitá proti Skripaľovi je z Ruska
Zámienky západných politikov na dosiahnutie svojho cieľa začínajú byť čím ďalej stupídnejšie.Keď vypovedala ,,Kuvajtská sestrička" pred senátom o ,,hrôzach" páchaných Irackými vojskami V Kuvajtských nemocniciach,dalo sa tomu uveriť,kým sa nezistilo,že sestrička,nebola sestrička a v čase vpádu Iráckych vojsk nebola ani v Kuvajte. Potom prišlo obvinenie (ktorého sa ľudia boja) a to Zbrane hromadného ničenia. Ani tie sa nenašli.(Každopádne to účel splnilo.Irak padol)Sýria bol väčší problém,pretože Rusko našlo v predstihu ,,Assadove" chemické zbrane,ktoré akosi Assad nevlastnil (majiteľia umiernená opozícia sa tiež k nim nechce priznať)Tým pádom zámienka na bombardovanie vládnych vojsk Sýrie padla.Na rade je teda Rusko.Opäť a zasa ,,pekne okate" Ruský bývalý špion,Ruská bojová látka.Nuž a zasa .Sice sa nepotvrdila,ale účel splnila ( Vyhostili diplomatov. Je už vlastne jedno ,kto tých dvoch otrávil......