Ozaj len Rusi???? A druhá atomová bomba Fat Mann zhodená na Nagasaki bola naplnená čím? Kukuričným šrotom????? DDD:)))
Ozaj len Rusi???? A druhá atomová bomba Fat Mann zhodená na Nagasaki bola naplnená čím? Kukuričným šrotom????? DDD:)))
DDD:))) Jedinou prácou agenta je zbieranie informácií. Nikto z vedenia tajnýćh služieb ich neinformuje ako s nimi nakladá. Jediné ako môžu svojej krajine uškodiť ,je prezradiť mená svojich kolegov (ktorých poznajú) alebo sa spojiť i inou agentúrou a posielať do svojej krajiny dezinformácie.
Vojna v Čečensku mala oveľa prozaickejší dôvod.Ropovod z Azerbajdžnu. Dudájev sa netajil tým,že chce z Čečenska vytvoriť Kalifát a dokonca povedal s čoho ho bude financovať, Mali to byť ,,tranzitné poplatky" za ropu ktoré mala Moskva platiť.
Hmmm to akože FSB je nejaká tlačová agentúra,ktorá predáva tajné informácie? Nebuď smiešny. Ak sa zistilo,že bol Škripaľ dvojitým agentom ,boli všetky jeho prípadné k kontakty prerušené.To by urobila každá tajná služba na svete.
Džochar Dudájev bol potom KTO.....demokraticky zvolený líder Čečenska?????Nežartuj prosím
Preboha aké zdroje môže mať 10 rokov ,,prefláknuty" (prezradený agent)
Vy trolli máte trochu zvláštne počty. Miliony Rusov utekajú na západ.Miliony nechal povraždiť Putin.....Žije v tom Rusku vôbec ešte niekto???? D:)
A prečo si,,spomenuli" až teraz.Tri roky bol v Ruskom väzení,kde sa stávajú,,nehody"a nikto by to nikdy nevyšetroval.
trocha zvláštny link.......nemyslíš?
Obviniť a trestať niekoho bez dôkazov....to sú tie...západné hodnoty?????
KEDY? poprosil by som link.....Inak ti neverím......
Skús trocha porozmýšľať.Vieš ,aké obrovské riziko je prepašovať cez hranice rádioaktívny materiál?Prečo by to niekto robil,keď sú oveľa jednoduchšie cesty,ako niekoho odstrániť.....
Škripaľ bol pre Putina ,,nebezpečný" asi ako mravec pre medveďa.Pred rokmi odhalený dvojitý agent nemal už dávno pre Britskú stranu čo ponúknuť. Navyše krkolomný pokus o jeho odstránenie (jasne poukazujúci na Rusko)....Nie nehnevajte sa páni a dámy.Tu naozaj niečo nesedí....
Táto ,,chemická hrozba" už je trocha otrepaná .Najprv to boli Saddámové ,,chemické zbrane" ktoré sa ,,akosi" nenašli....Potom to boli Assadové ,,chemické zbrane"...ktoré akosi patrili ,,umiernenej " opozícií a teraz sú to Putinové chemické zbrane..ktoré budú asi patriť...tiež niekomu inému
Každá informácia musí byť doložená z viacerých zdrojov(najlepšie nezávislých) .Dám ti jeden príklad.Vojna v Sýrií.Jediný zdroj z ktorého čerpajú agentúry je SOHR. Organizácia jedného človeka pána Ramiho Abdara Rahmana,ktorý od roku 2000 neopustil Britské Coventry .Jeho ,,aktivistov" ktorí mu dávajú informácie z miesta bojov nikto nepozná a nikto nikdy nevidel. Je toto podľa teba objektívny zdroj??????
Chcel by som sa opýtať strapatého blondýna z Londýna,kedy už konečne zverejní dôkazy o tom,že útok bol nariadený z Kremľa
Čo mi vadí? Nuž začneme od začiatku. Vadí mi,že čerpá informácie len z jedného zdroja.Druhá vec,Absolútna absenica kritiky do svojich radov, Nedostatok objektivity...Nestačí?
Odporúčame