Navyše chemické labolatória v Británií vzorku analyzovali ,ako ,,novičok" alebo látku jej príbuznú..takže o novičok sa nemuselo jednať
Navyše chemické labolatória v Británií vzorku analyzovali ,ako ,,novičok" alebo látku jej príbuznú..takže o novičok sa nemuselo jednať
Nikdy som sice na tých stránkach nebol,ale keď čítam našu ,,mienkotvornú tlač" tak asi majú tie tebou spomínané...pravdu
Akú štvavú protislovenskú propagandu.....Prosím konkretizovať?????
V koľkých sa priamo,či nepriamo podieľa....Šoros??????
Súdruhovia ,,demokrati" a dôkazy? .....NIČ?.....Tlačíte Rusko do kúta....Aby sa vám to raz nevyplatilo...
navrhnúť by ich mala opozícia a schváliť prezident.....a čo by slečna ešte nechcela?
vyšetriť by sa mala v prvom rade SaS
videl si ich tam? ...videl ich tam vôbec niekto?
Ani by som sa nečudoval,keby sa Šripaľ s dcérenkou váľali na pláži s novou identitou niekde na Belize
Putin mal oveľa dôležitejšie témy,ako osloviť svojich voličov. Tých už nejaký ,,prefláknutý" agent nezaujíma.Navyše určite nebude mať záujem,zvyšovať už aj tak napäté vzťahy zo západom.Takéto ,,gesto" by mu nič neprinieslo.
Sankcie na Rusko začínajú mať výsledky,v dohľadnej dobe môžeme očakávať aj zmenu politickej klímy...z vyhlásenia hovorcu Ukrajinského parlamentu....Ha-ha...háááá
Zoberte si to logicky. Prečo by Rusi vraždili tak krkolomným spôsobom.Nervový plyn...rádioaktívna látka...Viete ,aké je obrovské riziko prepašovať takéto veci cez hraničné kontroly? A to ešte z vedomím,že takéto látky asi nebude vlastniť obyčajný kriminálnik ale krajina z vyspelými technológiami? Ak by naozaj chceli potrestať ,,nepriateľa Ruska" stačilo by zaplatiť nejakému feťákovi 200 libier (a bolo by ,,vymaľované")
Zaujímavé,ako ti ,,Ruskí mužíci" ležia na srdci.Skôr by ťa malo trápiť 40 milionov ľudí žijúcich pod hranicou chudoby v ,,bohatej" E.U
Zaujímalo by ma či študenti vôbec vedia za koho (nie za čo) protestujú.Však myšlienkou pravicových vlád je spoplatnenie vysokého školstva a zrušenie bezplatného cestovania.Ak ano nateraz to neriešia . Mladí chcú byť tam kde sa niečo deje. Adrenalín.(bez ohľadu na následky) P.S Nemali by vyučujúci,ktorí dali študentom povolenie na demonštrácie dostať.neplatené voľno (však nepracovali)
a potom si dáte zraz v.....telefónnej búdke.....
Samozrejme ďalší....Trestné ani iné právo nepozná pojem kolektívna vina...Takže to tvoje Smerácko-mafiánska vláda je len primitívna propaganda ,ako dotiahnúť k moci SaS a Oľano.Druhá vec : Bol niekedy Mečiar obvinený,súdený a odsúdený z trestného činu vraždy? Aké máš právo niekomu nadávať do vrahov skôr ako justícia....Na Slovensku sa tvorí ešte extrémistickejšie zoskupenie ,ako sú Kotlebovci...nazvime vás ....Igorkovci
Dehonestovať? ty si si nepochopil význam tohoto slova.Kto tu nazýva všetkých Smerákov mafiánmi( bez ohľadu na mieru zodpovednosti?) Kto tu nazýva ich voličov tupými ovcami? Skúsim hádať...,,Slušní Slováci" bojujúci za ,,slušnú politiku"
Odporúčame