Predseda podnikateľov,.....herečka.....Jednoducho ľudia,ktorí na tomto režime najviac ryžujú.Tým sa dobre ,,demonštruje"
Predseda podnikateľov,.....herečka.....Jednoducho ľudia,ktorí na tomto režime najviac ryžujú.Tým sa dobre ,,demonštruje"
Alebo im konečne došlo,že ich Amíci ,,ofajčili" .A lepší bude vrabec v hrsti (autonómia od Assada),ako holub na streche (sľubovaný vlastný štát od USA)
Zaujímavé je,že sa Kurdi spojili práve s Assadovou armádou v boji proti Tureckému vpádu (Nepožiadali ochranu USA)
Mohol by si skúsiť iný denník (Napríklad ti vaše ,,demokratické),kde na Rusko zvaľujú ,aj ubytok vody na Domaši....ale tam je diskusia akosi...zakázaná (ako inak ...demokraticky) D:)
A čo telefonát Estónského ministra Urmasa Pateu 26 februára ministerke zahraničných vecí Caterine Aschtonovej o informáciách o streľbe na Majdane,ktorú mali na svedomí Ukrajinskí nacionalisti?.Zaujímavé je pozorovať chronológiu tohoto prípadu. Najprv zostala (podľa jej vlastných slov )zhrozená a zadala úlohu p. Jaceňukovi (hlavnému podozrivému) tento prípad ,,vyšetriť.Už o 4 dni vyšlo z dielne ministerstva vnútra (oslobodenej) Ukrajiny vyhlásenie,že za smrť civilistov môžu jednoznačne jednotky Berkut (bez exhumácie,bez balistických expertíz).Za 6 týždňov si pani Aschtonová už na telefonát (akosi) nemohla spomenúť a o tri mesiace neskôr niektorí západní politici spochybnili,že bol vôbec nejaký telefonát uskutočnený...Tomu sa hovorí,,politická očista"
Každá budova má na streche hrbu kamenia,,,,,Stoik...prosím ťa.........
To je asi tak,ako keď Trump vyhlási,že USA nezasahuje do vnútorných záležitostí iných štátov
Neviem prečo som si doteraz myslel,že prototyp je prvý vyrobený kus......
Som zvedavý,kedy bude vypovedať,ako....obvinený
...V štádiu výroby testovacej série...Spomínam si,ako jeden vojenský ,,analytik" vyhlásil,že Rusko od havárie ponorky Kursk nemá peniaze na adekvátnu náhradu a hľa nedávno sám pán Stoltenberg vyjadril ,,znepokojenie" že po svetových oceánoch pláva 13 nových Ruských ponoriek. Takže by som odhadoval,že pokiaľ Rusi ,,testujú skúšobnú sériu" majú ich minimálne 50
Je smutné,že šľachetný plán konečne skoncovať s týraním žien ,dokáže zmutovať snahami LGBTI o presadenie si svojich idei.Na jednej strane je to pochopiteľné,pretože takú konštaláciu slniečkarov s organizáciami obhajujúcich niekoho práva možno už mať nebudú,na strane druhej,sa môžme dožiť až absurdných precedensov ,ako napr, v Británií
Ten kto kradne ,nech zostáva v pokoj.Ak mu na to prídu,hodí to na Moskvu....Dobrééééé
Dúfam ,že podajú protest aj Papuánci,proti zákazu pojedania mäsa svojich nepriateľov....Však aj to je tradícia,či nie?
Pre niektorých politikov by sa mal dátum odchodu do dôchodku zhodovať z dátumom na úmrtnom liste.Pretže ako kedysi povedal jeden ekonóm ..: Dôchodcovia zaťažujú sociálny systém štátu. Čo s takých mrazivých slov vyplýva? Pokiaľ môžeš makaj,keď nemôžeš....si zbytočný.
Kým ešte v roku 1994 ,bolo za pričlenenie k západu 72% Rusov ,za 15 rokov to bolo necelých 30%.Koľko je to dnes si netrúfam predpokladať.Prečo taká zmena? Nuž Rusi chceli vstúpiť do medzinárodných štruktúr,ako plnoprávny člen,čo západu nevyhovovalo.Aby som nepísal len vo všeobecnej rovine ,uvediem hneď dva príklady. Prvý bol Srbsko-Kosovský konflikt. Rusko trvalo na diplomatickom riešení,dokonca sa ponúklo ,ako garant (ktorý vedel ovplyvniť Srbských politikov) ukončiť boje.Jeho iniciatíva bola zmetená zo stolu a náletmi zahynulo 2850 Srbských civilistov vrátane 85 detí.Druhý podraz bol ohľadom Lýbie.Rusko podporilo rezolúciu OSN o vytvorení bezletovej zóny nad touto krajinou.Rezolúcia bola zneužitá na bombardovanie Kadáfiho pozemných vojsk a de facto k jeho porážke.Na oficiálny protest nikto nereagoval.Takže aká spolupráca.....
Hmmm Rátam s tým ,že 80% amerických voličov nemalo nič iné na práci iba čítať weby z Petrohradu.To sa to potom Trumpovi vyhrávalo.....
,,Vysoko" ,,demokratický denník SME sa obáva negatívnych diskusií,preto pre svoje ,,zaručene pravdivé"správy zakáže komentáre.Na oplátku vyšle svojich trollov sabotovať konkurenčné médiá
Možno aj slon,ak by si ho tam vopchal...D:) Nie naozaj,sledoval som na TV seriál ,,Letecké Katastrofy".Naozaj sa to stalo.Letecký úrad vydal nariadenie: Ak stojí lietadlo na letisku viac ,ako 24 hodín musia byť trubice zakrytované (dokonca s viditeľnou červenou páskou) aby ich personál nezabudol pred letom znova uvoľniť.
Odporúčame