Ak prežije koalícia,neprežije to náš ,,samuraj" z Bruselu..D:)
Ak prežije koalícia,neprežije to náš ,,samuraj" z Bruselu..D:)
Ozaj???? A kto môže overiť informácie nejakých ,,aktivistov" v Sýrií,ktorých nikto nikdy nevidel a onen jediný človek pán Rami Abdar Rahmán ich identitu tají.?????
Čo už tešíš na debutový singel........Z pánom Bohom...idem od vás....D:)
Hmmm .To asi tak ako si môže SOHR vyfabulovať tisíce Assadových obetí (ktorej veríš bezvýhradne ty)
Mal radšej ,,demokraticky" nechať teroristov dokončiť svoju prácu???
Tak to mu ho musel postaviť Široký s Váhostavu...D:)
Mladí majú svoje ideály (či skôr naivitu) My starší ktorí sme už nejakú tu vládu zažili,môžeme len sucho konštatovať ,že ak by aj táto koalícia padla,a zo strán ktoré sú v súčasnosti v parlamente by bola vytvorená nová, spadli (spolu so študentmi) z blata do kaluže....
Nuž ja neviem vážení,ako môžu zastupovať slušné Slovensko ľudia,s ktorých jeden diskutuje s človekom otázky na ktoré by mal mať minimálne bezpečnostnu previerku a pritom je na mafiánskych zoznamoch (Sulík -Kočner) ,druhý nemá problém s pašovaním heroínu do našej krajiny a robí si rodinné album s ľudmi,ktorí sú preukázateľne spojení s organizovaným zločinom (Kollár & spol),tretí ktorého sa firma vedome vyhýbala clám a daňovým zákonom (Matovič) a posledný ktorého pred daňovými únikmi zachránila ,,účinná ľútosť"). Slušné Slovensko môžu vytvoriť len morálne bezúhonní ľudia. Ukážte mi ich?...Prosím
Tie sa už budú riešiť ,,demokraticky" vodnými delami ako za Lipšica
Nie som dôchodca,ale aj tak mi nedá spýtať sa vás ...O ČO IDE ,ak nie o Sulíka a Matoviča? Kto sa snaží s tejto situácie vyťažiť najviac? Títo dvaja páni a kompania okolo nich veľmi dobre vedia,že súčasná popularita Smeru klesla na minimum. Chcú tedy maximálne využiť vášne ľudí,ktorí by v súčasnosti volili ,,menšie zlo" ako koľkokrát predtým.
Predpokladaný priebeh schôdzky......Fico tu máš...podpíš a nediskutuj....
Organizátori apelovali na apolitickosť zhromažední......za každým prejavom...Dosť bolo Fica....Zvláštna predstava oddelenia politiky od vyšetrovania
Zastavme sa sestry,obrúsok sa prestri,bude to hostína.Takto by podľa feministiek mala vyzerať tá.....Slovenská
Neviem ,ako vy,ale ja pri bežnej komunikácií nikoho.....nešúcháááám D:)
No som zvedavý,ako zmeníte názor ak bude mať vaša 13 ročná dcéra takého,,obdivovateľa"
Aký rozdiel je medzi človekom,ktorý býva u daňového podvodníka a daňového podvodníka,ktorý býva v byte pridelenom štátom?
Nech sa na mňa nikto nehnevá,ale ak by aj boli voľby ,radšej dám hlas Ficovi,aj keby bol samotný Capo di tutti capi ,ako.........tomu polobláznovi
Však o to išlo už od jeho nástupu do úradu
Odporúčame