Tých 400 Eur je v kurzovom prepočte 30 strieborných ,,,či?
Tých 400 Eur je v kurzovom prepočte 30 strieborných ,,,či?
Pán dusor,predpokladám ,že ste rodený občan Gabčíkova,keď ste tak znalý problému.Občania sa vyjadrili,že mali s migrantmi v minulosti problémy a preto si neprajú ďalšie fungovanie azylových domov v ich lokalite
Ak si pozriete nepokoje v Rakúskych,Talianskych ,Francúzskych ,či dokonca Českých azylových centrách ,kedy musia byť privolané zásahové jednotky,či vrtulníky vaše vyjadrenie o ,,hlasnejšom rádiu" je minimálne smiešne. Ak si je pán Kaliňák taký istý ,,bezproblémovosťou" migrantov ,nech dá verejný prísľub,že v prípade spáchania či i len jediného trestného činu migrantov na našom zemí abdikuje na svoju funkciu budem ....za
V roku 1939 volo v Nemecku zmanipulovaných 15-20 miliónov ľudí. Mali byť zbavený svojprávnosti? Ak samozvaná obézna liečiteľka oznámi dôchodcovi (trpiacemu dnou) po 20 sekundovom ,,vyšetrení"že má rakovinu klbov a jedine magnetický pás(za XXX eur) ho dokáže vyliečiť je to hrubý nátlak,lož. a podvod.Je to len nechutná hra zo zdravotnými chronickými problémami starších ľudí ,ktorí sú ochotní pre jeho zlepšenie obetovať čokoľvek
Zajuímavé je ,že zatiaľ nikoho zo šmejdov nezatvorili minimálne za podvod. Prezentácie ich produktov sú na 90% zavádzajúce . Sám som mal možnosť sa jednej takejto akcie zúčastniť (vyhodili ma po cca 20 minútach) a môžem zodpovedne prehlásiť ,že je to podvod spojený s hrubým nátlakom. Kto nemá skutočne hrošiu kožu tomuto tlaku odolať,nemá šancu sa ubrániť podpísaniu maximálne nevýhodnej zmluvy
Samozrejme ženy by muži nemali týrať.Je tu však jeden zákon ,ktorý ma prekvapil a nesúhlasím s ním .A to,že žena môže po rozvode požiadať súd,aby zaviazal muža vyživovacou povinnosťou voči nej.Čo znamená ,že rok po rozvode ,bude musieť muž prispievať na domácnosť ( teraz už) celkom cudzej ženy.....
V Nemecku prebieha cvičenie vojsk NATO na elimináciu ,,teroristov" v mestskej zástavbe (Doneck ????) Na Slovensku prebieha cvičenie transportného lietadla Hercules nad neznámym terénom (východná Ukrajina?????) Žeby to už ....prišlo???????
Koľko tu už bolo rozhorčených príspevkov na augustom 1968 .Koľko tu už bolo rozhorčených príspevkov nad cudzou armádou (Sovietskou) ktorá mala základne na území našej republiky. A čo dnes? Namiesto ,,pozývacieho listu" do Moskvy (V. Biľaka) sme napísali pozývaci list do Pentagonu. Cudzí vojaci sa nám tu promenádujú,ako doma .Paraglaidisti majú strach,aby sa nenatočili na vrtule Herculesu a ministerstvo obrany strčí hlavu do piesku..
Zvláštne...99% mienkotvorných médií je protirusky nladených
..............99% politikov je protirusky naladených
.............99% ,,osobností" je protirusky naladených
Tak načo je táto kampaň? pre to jedno percento?????
Páni biskupi ,ja mám komu pomáhať......a nie sú to migranti. Koľko ľudí na Slovensku potrebuje pomoc. A dostáva ju???? NIE.... Zaslúži si ju???? Častokrát áno.Zachraňujeme celý svet a pritom nám tu živoria vlastní ľudia.
Goebels ,bol v porovnaní s týmto ...úplný amatér....
Ak by sa povstalci v Donecku vzdali ,rád by som videl tie,,demokratické" voľby. Vo volebnej miestnosti dvaja ukrajinskí vojaci zo samopalmi a do urny len jeden volebný lístok (samozrejme s prokyjevským kandidátom). Západné médiá by mohli pokojne napísať,že pri volebnej účasti 99,9% bolo pre Kyjev 99,9% hlasov
Nech skúsia 17" micheliny na elektrónoch ako na audinách....Možno budú pasovať )))
V Ruskej štátnej dume padol jeden fantastický návrh .A to aby potravinami zhabanými z EU boli zásobovaní Separatisti s Donecka .De facto by ,,demokratický západ" zásoboval proruských povstalcov....
Väčšina prípadov,(ak sa vôbec začne vyšetrovanie) dostane prívlastok TOP SECRET . Ctihodní prominenti sa tešia všetkej vážnosti celé roky (prípadne abdikujú zo ,,zdravotných dôvodov" ) Hmmm a takí nás budú učiť vyznávať hodnoty
Ekonomická migrácia nemá nič spoločné s ľudskými právami.Inak ...ak budete mať pod oknami 500 ľudí s úplne odlišnou mentalitou o ktorých absolutne nič neviete ....budete písať...inak
Toto je snáď v kompetencií ľudí, v danej lokalite bývajú a nie nás ostatných. Samozrejme každý ich vo svojej bezprostrednej blízkosti považuje za hrozbu,tak prečo ich ,,nešúpnuť" do Gabčíkova (hlavne nech to je najďalej od nás) .To je trocha pokrytecké...nemyslíte?
Pán Kaliňák,vy nerešpektujete referendum,občanov republiky ,ktorú reprezentujete?Vy nerešpektujete vôľu občanov,ktorí sú vašimi potencionálnymi voličmi???? Vy neuznávate názor väčšiny občanov tejto krajiny na problematiku migrantov??? ....Pamätajte ....voľby sú onedlho
Nemám rád akékoľvek formy násilia,ale takéto pochody nepatria na verejnosť. Sexuálna orientácia je vecou každého s nás a nevidím najmenší dôvod robiť na ňu nejakú reklamu.To ,čo jedni považujú za svoju prezentáciu,druhí považujú za provokáciu...
Andreas a ako by si za zachoval,keby takéto ,,nevyhnutné veci" vyrástli pod tvojim oknom???
Odporúčame