Mešity začnú stavať ,až po novom roku...či???
Na 100% súhlas. Iba by som dodal,že celkovou príčinou poklesu manželstiev je egoizmus . Jednoducho strach prijať sľub ...žiť spolu v dobrom,aj v zlom.
:DDD))) V súčasnosti je optimizmus ,veľmi podozrivá vlastnosť a majitelia tejto duševnej vlastnosti by mali byť dôsledne preverení...:DDD )))
Toto je žiarivý príklad ,ako sa môže stať zo služobníčka rešpektovaný pán. Ešte pred 20 rokmi sa každý západný podnikateľ chodil na Číne nabaliť. Malé investície,veľký zisk. Čína čušala a...makala. dnes je situácia úplne iná.Tento štát sa transformuje . A čo je ešte väčší šok, môže si to dovoliť. Peniaze na to totiž (na rozdiel od iných ekonomík) ....má.Ak by klesol hocktorému Európskemu štátu rast HDP o polovicu,bola by to katastrofa , Číne to tak neublíži. Majú totiž....našetrené
Ja osobne by som mr.Trumpa nepovažoval za symbol mieru vo svete. Koniec-koncov je to republikán a práve táto strana združuje snáď všetkých ,,jastrabov" ,ktorí radi ,,rinčia zbraňami".....
Ono je veľmi zvláštne,ak niekto túto dobu považuje za obdobie prosperity.....
Pán Porošenko,ak chcete naozaj niečo dosiahnuť,nechajte si najprv vysvetliť význam slova DOHODA. To ,čo chcete dosiahnuť na východe Ukrajiny teraz sa totiž nazýva ...DIKTAT
Nebolo to tak dávno,keď pri návšteve Čínskej delegácie vyzývali aktivisti a niektorí politici k bojkotu ekonomiky tejto krajiny s dôvodu porušovania ľudských práv.Dúfam ,že teraz budú mať dôvod na ,,radosť". Už ani nerátam ,koľko kríz sme zažili od vstupu do ,,demokracie"
zatiaľ ,čo budú páni politici ...zasadať, rokovať, diskutovať a uvažovať...prihrnie sa do Európy ďalších 500 000 migrantov,alebo si tento problém necháme na budúcu päťročnicu????pred rokom 1989 sme obdivovali ,,pružný" kapitalizmus. Zdá sa,že to bola len ilúzia
Žiadny novinár, žiadny ,,odborník" ,žiadny aktivista,ani žiadny migrant nm ešte stále nevysvetli ,čo si predstavuje pod pojmom ,,lepší život v Európe"
No čo nový záchranný balík Grécko ,už dostalo,po voľbách môže vystúpiť z Eurozóny
Nechápem,prečo sa mi snažíte ukazovať tieto snímky . Ak by nebolo pár vychytralcov,ktorí spôsobili prevrat na Majdane ,mohli sme by od takýchto obrázkov ušetrení...
Skús uvariť mínu.....Ak nezmäkne ,zemiak to asi ...nebude
Ruku na srdce....kto s Vás ,ktorí splnate brannú povinnosť by bol ochotný narukovať proti Rusku ????
A čo pán prezident....Slovenské nemocnice neboli dosť dobré???
Nikto s normálnych civilistov nechce byť ,,potrava pre guľomety". Dostať sa do prvej línie proti dobre vyzbrojeným ,vycvičeným veteránom z vojen s Čečenska,Gruzínska,či Náhorného Karabachu,je čistá samovražda .Obyčajní Ukrajinci,ktorí žili s Rusmi stovky rokov proti nim bojovať nebudú
Ruská menšina na Kryme mala autonómiu do roku 1994 ,keď jej ju Kyjev výrazne okresal
Ak si páni v Pentagone zmyslia ,že budú potrebovať na Slovensku základňu,tak si ju postavia. ,,Nejakej" Slovenskej vlády sa nebudú ani pýtať.Budem sa opakovať,ale Slovensko nie je plnohodnotným členom . O čom iní rozhodnú my vykonáme
Odporúčame