Gréci volia medzi zlou a ešte horšou budúcnosťou.Každopádne ...dobre už bolo...
Gréci volia medzi zlou a ešte horšou budúcnosťou.Každopádne ...dobre už bolo...
V EU zostať môže,nemôže však zostať v eurozóne. Bývalé Grécke vlády si za túto situáciu môžu sami.
Produktivita práce najvyššia v rámci E.U
Lepšia ekonomika ,ako na Slovensku....pri tomto príspevku mám fakt vytreštené oči ,ako ,,chalúpkový slimák...))) Naozaj čo sa týka nezamestnanosti,tá bola naozaj nízka.Ale položme si otázku prečo.Prebujnený aparát štátnej správy,pripomínajúce socialistické podniky. Grécko si svoju dovolenku užilo,treba začať zasa pracovať.
Aké ultimáta...Gréci už ťahajú úniu za nos už od nástupu Tsiprasa do čela vlády.Do dnešného dňa má možnosť zaplatiť ,alebo vystúpiť z Unie. Reformy,ktoré požadujú veritelia sú len prostriedkom ako dané peniaze ušetriť. Ak má Grécky premier iné možnosti,ako dlžnu čiastku získať mal ich predložiť.
Nový návrh znie takto...... Vy nám požičajte,my vám ...nevrátime.....To je dobréééé,Skúsim to predniesť v o svojej banke.Som zvedavý čo mi na to povedia )))
Plyn mi stačí ten Ruský,ale s tými ostrovmi by to nebol zlý kšeft. Však ich majú,ako maku
A ako?.....chcú odkúpiť...Cyprus? )))
Pán Goransson mohli by ste nám objasniť,kde presne sa tieto incidenty odohrávajú???. Nemám ten pocit,že by ste mali s Ruskom spoločnú hranicu a Kaliningrad je trochu ďaleko....
To som teda vážne prekvapený. Žeby bolo Grécko prvý komunistický štát v NATO a Eu ????Ale kde že. V skratke napísané....Grécko sa hralo na to,na čo jednoducho nemalo a každý sen sa raz skonči...
Prečo by som mal ignorovať niečo čo sa ma týka.Ak sa mám prihlásiť na konkurz vo verejnej správe na miesto,ktoré má byť určené pre homosexuála,tak to je snáď diskriminácia.či?
Tatran neber si to osobne,ale jediný buk si tu ty. Nemáš jediný presvedčivý dôvod prečo by to Rusi urobili
Keď bolo Rusko pár hodín obvinené,zo spoluzodpovednosti za zostrelenie lietadla,chceli sa podieľať na vyšetrovaní (čo im nebolo umožnené). Zato Ukrajina,ktorá má na východe protilietadlové zbrane a ignorovala odpovede na 10 otázok ktoré im Rusi položili sa stáva členom vyšetrovacieho týmu
Faktu,že ich obviní.....hlavný podozrivý......Nemusím snáď písať koho mám na mysli
Aké ,,argumenty " máš ty. Pretože ja v poslednom čase vidím ,len preferovanie homosexuálov ,len s pohľadu ich sexuálnej orientácie.V Českej republike volajú ,,inak orientovaní" o zmene legislatívy,ktorá by musela do štátnej správy,,povinne" zamestnať určité percento ,,homo" O čom toto je????
,,Vyššie záujmy" sú nadradené...pravde. kto postrieľal demonštrantov na Majdane. Janukovičové jednotky.....Vyšetrovala ,,nová Ukrajinská vláda
Kto upálil civilistov v Odese? separatisti...vyšetrovala nová Ukrajinská vláda
Prečo vybuchla chemická továreň v Donecku? Od horiacej cigarety ...vyšetrovala nová Ukrajinská vláda
Kto zostrelil MH-17 ...???...vyšetruje nová Ukrajinská vláda.
Nie desatina ,ale pätina Rusko cca 85 mld ...USA cca 475.
Musel by som fakt hodne zarábať,aby som rozprával takéto hlúposti
Pomôž susedovi v núdzi...zapichne ti nôž do chrbta... Druhý krát by som im poslal reverzom veľké.....píííp...
Rátam s tým,že Bruselskí politici budú....rozhorčení D.D.D:
Odporúčame