Brouku, to boli predstavy boľševika ešte davno pred jaltou, dokonca pred 1.9.1939
Brouku, to boli predstavy boľševika ešte davno pred jaltou, dokonca pred 1.9.1939
Stali sa pozval sám, dokonca jeho predstavou mal byť konflikt západných štátov vrátane československa nejako medzi sebou a potom by sem vtrhol boľševik urobiť poriadok. Teda nastoliť nekonečný boľševizmus. Žrali by sme travu.
správne, tam im to stačí, kukni, ani cesty netreba, iba satelity na strechy
Áno, nakupili za zlato, vo svete, nam to posunuli ako pomoc.
Mäso nemali, mliečne vyrobky detto.
ruská tuška náš vzor!
Určite ho vyhrešili, že ňuňuňu toto sa nerobí?
Srezat jak hada a prestanú to robiť debkovia.
Stalin a jeho banda mali zámer aby sa západné, europske štáty (vrátane ČSR) vysilili vojensky medzi sebou a nasledne sem chceli vtrhnuť a nastoliť nekonečny boľševizmus. To by bola úžera! Aj tak bola, po februari 48. Sme tam posielali, čo nemali. Vagony mäsa a mliečne výrobky. A nám to chýbalo.
Tam odkial si, tam rastie dobrota na stromoch.
Fašizmus a nacizmus spaja hlavne boj proti úpadku. A sami sa definujú ako tí správni. Kotlety sa v tom identifikujú a dokonca vidim tu na forach poznamky, že v septembri vám to všetkym ukážeme. Tak už teraz pozerám. A stále nič nevidím.
Manžel: Drahá, kde je moje auto?
Manželka: Myslíš azda naše auto!
na další deň: Manžel: Drahá, kde sú naše trenky?
Och, odkaz do neba. Tam sa im hlavy pretáčajú z tolkej krásy.
OK, a nezamestnanost na 20%
A co tam hledá?
Stačí par desiatok a nejaké pol deci a tolko praudy všelijakí dezolkovia produkovali, že až. Vraj pri očkovaní proti covidu vam zanesú do tela čip.
A chceš povedať, že tebe vonia tužba po živote v číne? Tá drina a ten plat!
Toto odus nepredycha. Jeho milaška fica takto pranierovať.
"vzťahy sa znormalizujú" a dpc, to mi niečo hovorí
Pometeny nadpis. Človeky by myslel, že tam ma byt "občan" a niektorí si stale myslia, že to ma myť raz slovak, madar, rus, číňan.
Len tak mimochodom, v hlavnom meste v 98 roku by si za 250.000 Sk teda nekupil žiadny byt. Takže toto čo si napisal je pekny blabol. A na konci poistnej doby tak budu pre furik a par lopat.
Odporúčame