Asi ako Fico
Nevím kdo to je. Pokat mi nepoleze do vinohrada, tak sa nezaujimam.
Myslíš, že sa ti z nej ujde?
Kto to tu potom s tebou vydrží?
To je nárast + 14,716%. Pekne to narastlo.
A od kedy v NHL držia neschopakov?
Kto by tam chcel žiť, nech sa hlasi u súdruha Žinčicu
Treba povedať, že tento Krajniakov paškvil je diskriminačný. Kradnu sa zdroje zo SP a vyplacajú dochodcov, čo maju deti v silových rezortoch. Zamestnanci siloveho rezortu majú svoje poistovne.
Draha sranda taka snežnica
Bude lepšie, ked prestaneš slopat tu vašu kopaničiarsku slivovicu a pozrieš sa pravde do očí
Tak slovakom bolo dobre za rakuska-uhorska, hm, mysliš tych drotarov?
Na uzemi horneho uhorska nebol takmer žiadny priemysel, iba bieda.
Mne to príde, že MS su iba festival, prehliadka pre zamorskych skautov. Jednoducho taký výberový festival, koho pozvať, o koho sa zaujimat. No čo už, prachy vladnu svetom.
Obom rodičom nie, uplanuje si matka a ak nežije, tak až vtedy otec.
Peč nam spadla, peč nám spadla. Už kedy dopečieš?
Poplatky nie, ale platby za výkony. Niečo platí zdravotná poisťovňa a niečo pacient. Ak by to mala všetko platiť zdravotná poisťovňa, tak všelikajkí nemakačnekovia, dezolati by si dali porobiť zuby zo spoločneho.
Čo ma s cenou plynu akakolvek ambasáda? Ty si zase slopal určite.
Včuleky si sadnú na kolo ukrajina
On študoval na marxistickej VUML vysokú školu hnojársku.
Ja nie, ale tu sa na to pytal niekto.
Odporúčame