ale na ukrajine
ale na ukrajine
Neoboľševik rozdáva, čo nemá.
Kto sú to "oni"?
Dôchodky sa vyplácajú z presne defikovaných fondov, nie ako sa tebe chce.
Pobaltské narody, žiadny slovania https://lnk.sk/nb17
Nič tam nie je o slovanskom pôvode
https://sk.wikipedia.org/wiki/Prusi_(baltsk%C3%BD_n%C3%A1rod)
Ja ich mám v pančuche pod poduškou, neplacím nikemu.
Ale vieš prečo?
Lebo "naši ľudia" banky tunelovali.
Ved požičiavaj ty lacno, alebo za 0%. Kde sa zastavím?
Fíha, slovanský Prusi, to bude niečo ako drevené želiezko
A skadial by štat vzal na valorizáciu podla tvojich predstáv?
Nech idú všetci do p*dele, alebo tam chodte žiť.
Jo, už tam chybí jenom dobrý vojak Švejk, ten už nežije, tak možeš ísť
Nevieme z čoho priberieme. Tak sa to ríká, nééé?
A to do sa zúčastnil takého prieskumu? Ja mam tolko roboty ve vinohradze, že až.
Zbytočne sa snažíš, to je další blazon
Vypadá jak pán sveta a prilahlej galaxie.
Tak nefetuj!
SNS-áci majú tunelovanie v krvi
Odporúčame