Nevie to a nerozumie tomu. Iba vozom a kozám.
Nevie to a nerozumie tomu. Iba vozom a kozám.
Nebud zalezený ako myš, vyber tie eurá čo máš a deponuj ich v CZK na nejakom termínovanom vklade. Fakt. Napr. za 10. milionov Kč máš pri 4% úroku v českej sporitelni vynos 400 tisic Kč. To sa oplatí nie?
Vysvetli to tlačenie?
6-8 % bude, a to je ten lepší prípad
Rusko ma auto. napr. moskvič, potom aj auto žiguli vyrabali. Ritu neviem, o tom neviem nič.
tak musíš pracovať, aby si mal na tie žltka. a menej vypisovať boľševicke myšlienky.
ved ty nevieš počítať
Tam sa kradne o 106, sa nedivím, že sa trepú do únie.
Alebo aj na Mars, len skaly a piesok
Už sa tlačia billboardy s napisom -ISTOTY
Tipnem si, včera 8 pív a 5 borovičiek.
ano, ano. Otazka, aky je rozdiel medzi Matovičom a Ficom? No velký. Matovič nevie čo robí a Fico velmi dobre vie čo robí. Sodoma gomora pre slovensko. Ukradnutá krajina.
Velice velke fronty sú, a od rána: https://ix.sk/h9ofV
Ale čože by som u teba robil?
Ukradnutý štát
Velmi dobre relacie mali títo dvaja.
A ty prečo trepeš 5-iate cez 9-iate?
Dobrý film je Tankovy prapor: Tohle mjela byt strela ze zastavky? To by jste ve valce trefili pjekné ho*no!
Odporúčame