Krajniak je neoboľševik
Brhlík a sojka
A ktorý dochodca s dôchodkom nedostava každý mesiac dochodok podla zásluh?
Títo "naši" chlapci nerozumeju mnohým veciam. Myslia si, že je to take priame ako si objednat štamprlu borovičky a pivo k tomu.
Ale ved mnohí si pochvaluju, že chodia nakupovat lacno do polska.
Takže raňajky zadarmo, obedy zadarmo? A pridame aj večere?
čoby tam tak robila!
On to meral ako jánošík, od buka do buka.
druhy level bude, ked bude pýtať ludzí
Jj, len tí taraji čo sem chodia nevedia o tom.
Ved založ banku a davaj uroky na bežnom účte 1% a na dlhodobych vkladoch 2,5%.
Centrálne banky určite nie sú štátne. Možno za socializmu boli.
No tebe chýba. Rozum.
Skus badatela, tam si najdi seberovných
Odporúčame