Stop neoboľševickej hydre!
Stop neoboľševickej hydre!
Bude, aj grecko je dost v silnej seizmickej zone a cele domy robia ako železobetonovy skelet.
Inak, byť to u nas, tak panelaky padaju rovnako.
Presne som na to dnes rano myslel. Jasne že už maju zaručene vysvetlenie. Určite to napíšu dezole na badatela a kde kade.
No tebe riadne hrabe. Toto nema s tvojimi chorými vymyslami nič. Ešte raz: Ak niekto uzná za vhodné a ma na to predpoklady a chuť, môže odisť do zahraničia za pracou. A nik mu nezabrani, ani podvodnici zo smeru, či olano.
Bud ty kapitalista, ale ten dobrý. Čo da ludom dobry plat a ISTOTY. Nie iba plagatove napisy od smeru.
Berem ju ke mne do vinohrada. Bude plašit na jeseň škorce.
No lajno maš na hlave a aj v hlave.
Ved vyskušaj tam niečo robiť. Ved 3x taky plat ako tu.
Čo s tým má Lengvarský? Tebe niekto zakaže prejst do inej firmy za lepším platom len preto, že minister?
Tam neďaleko od moskvy, tak tam už niet kapitalistov (čierni baroni, scenka z PŠM).
Prečítaj si jeho knihy a potom skus o tych rozporoch.
Nenechaj sa!
maov dych, mal zmrznute ruky, tak si na ne dýchal
Neoboľševik odpušťa čo nie je jeho
To bola valorizácia za rok 2021
Stále ríkam, že uhly by nam pomoct mohli
Z modrej koalície bude iba ejakulácia
Možno aj to, ale system SP nebol založeny adresne. Nie je takto založeny. Spôsobí to komplikácie vtedy, až pôjdu do dôchodku ludia, čo budu posielať ich rodičom časť príspevkov. Tak vtedy bude problem a velky. Lenže to už vtedy neobolševik nebude riešiť.
Odporúčame