Občané, kerí sa chcete mjet lepší, tak prídzite na námjescí do hlavneho mjesta. Budete zatínať peste.
Občané, kerí sa chcete mjet lepší, tak prídzite na námjescí do hlavneho mjesta. Budete zatínať peste.
Bosorka nech zmizne na metle.
Načo sa strapňuješ? A ano, aj oni. Lebo alkoholizmus v tomto rozmere tu narastal len preto, že si ho nikto nevšímal. Od Močiara.
Nevidieť. Tú chudobu.
Ano, ludia si myslia, že hypoteky budu za 0,95%.
Je to neoboľševik. Ich krédom je kradnúť.
On je neoboľševik.
Existujú oficiálne štatistiké údaje, nie ale typu JPP na Pravde. Pravdu neber vážne.
Krajniak nie je pravica, to je neoboľševik jak brno.
Chudáčku, no mosíš sa zmenit na ukrajinca, aby si mjel též 5000€
Súhlas, dotovat nie, stačí dať na import velke dovozne clo a je po parade.
Obrať to má kto, ale výkupné ceny sú smiešne. https://vinium.cz/vykup-hroznu/
Za komančov boli výkupné ceny asi 7-8 kčs za biele a 11 kčs za modré.
Tak kedy? Už mam zbalene.
Nad 1 promile, stiahnut kožu a predtym bičovať. A prestanú.
To zhabane auto niečo vyrieši?
Páchatela ohavného činu treba zošlahat bičom, verejne na námestí. S priamym prenosom, to by pomohlo.
To budú asi zlaté detičky. Chlapca zbavia viny, lekar da nalez, že si nepamätal.
cárbaťuška vladimirovič po ňom túži. Dokonca vraj až sem vtrhne. nebude lepšie tým, čo po tom túžia tam už odísť teraz?
A bude aj odvedený: https://www.aktuality.sk/clanok/nNVIMC4/posl…
Odporúčame