Ludé, dajte sa zaočkovat
Rusi sa s nami nikdy nekamaratili. Sú to rovnakí imperialisti ako tí spoza velkej mláky.
smetiara robíš možno ty, ten obsah v tvojej hlave tomu zodpoveda
Takže Djokovič mal Covid koncom roka ževraj :) možný dôvod zatajovania info, že nebol v karanténe a behal si kade tade, 16teho PCR, 17teho bol na nejakej párty :) naberá to na obrátkach :)
Banda ktora podpísala nakup USáckych stíhačiek. Teraz si amici myslia, že môžu všetko.
Austrália je v personálnej únii s UK a dalšími krajinami tzv.Commonwealth realm (vrátane Kanady a Nového Zélandu). To ale pri tvojom IQ neviem či vieš pochopiť.
Tak si sa nám predstavil. Senil z Blavy. Len nam ukaž na mape, kde to je.
Djokovic pristal na tullamarinskem letisti v Melbourne 5.ledna v 23:30 vychodoaustralskeho letniho casu (=12:30 SEC). Pred odletem ale podal NESPRAVNY typ zadosti o viza, ktery se vztahuje vyhradne na ockovane osoby a nezahrnuje vstup do Australie na zaklade lekarske VYJIMKY.!!
Djokovic pristal na tullamarinskem letisti v Melbourne 5.ledna v 23:30 vychodoaustralskeho letniho casu (=12:30 SEC). Pred odletem ale podal NESPRAVNY typ zadosti o viza, ktery se vztahuje vyhradne na ockovane osoby a nezahrnuje vstup do Australie na zaklade lekarske VYJIMKY.!!
áno, vraj v Istanbule, tu pri temto stolečku
Nízke mzdy generuju nizke dochodky koli nízkym odvodom. Je nespravodlivé, aby sa o niečo lepšie zarabajuci skladali na dôchodky slabo zarabajucim. Lenže takto to vymyslela Ficova vlada. Ale títo zbojníci nie sú o nič lepší. Nikto nepovie pravdu, iba to lepia, aby to dajako vydržalo 4 roky.
Odporúčame