Presne, balik penazí je rovnaky, niekde sa da vziat a inde pridat. Pokial sa nevyrieši zasadny problem rozdelenia HDP, tak sa nič nezmení. Ekonom Balaž nepovedal jednu doležitu vec, že čoskoro budu velke problemy a ak sa nezačnu zdaňovať velke korporacie, štaty nebudú mať na dochodky.

