Tož vitaj medzi nama ty juhoafričan. A ozaj, není ti tady zima?
Ale neríkaj, kdo ťa terorizuje? Jakí ludé?
Ty si člen zločinneckej skupiny?
ten lasyca za keho hral? poznam šeckych hokejistu, futbalistu....
To je dezolat, on o tem neví: https://dennikn.sk/blog/2636899/vakciny-fung…
Lude, nechte sa očkuvat, funguje to: https://dennikn.sk/blog/2636899/vakciny-fung…
Napr. u mna, tolko dezolatu stadeto mi želalo smrt a furt sem tady a budu!
Presne, naš veliky vedec Zoltan Kafka ríka, že je to vječší o mikron.
zdroj:fejsbúk https://www.facebook.com/vedec
Neni. Dokonca nedodali data z testovania.
Da sa to tak povedat. Ale to o každej.
Sputnik do každej domacnosti!
dezolát za regálem, ríkam kde máš rúško zmetku!
priebežny pilier nie je o nastradani si, ale o zasluhovosti. Maly plat=malý dochodok, priemerny plat=priemerny dôchok, vysoký plat=vysoký dôchodok.
šak toto, 2/3 ludi nema priemerny príjem a teda logicky argument je, že 2/3 nema priemerny dochodok. No a tí, čo si odmakali v automobilke za pásem maju tisícku dúchodek. Jak muj sused Jožin. Velice sa narobil, nočné a pod.
No mjeli ste ít makat a né po peenkách, alebo sa zašívat kdesi v trafikach.
Odporúčame