Može tancovat
Tak mu treba, z tej bravčovej hlavy nič logicke nevyšlo.
Musíš byť plná hnevu. Ja sem robil na družstve, okolo vinic. Drina a drina. Nefňukaj.
Ahoj Truhlík (tak si sa predstavil). No ja takto: https://obcanzrace.blogspot.com/2021/12/jak-…
A spadla klec. Vraj naši budu sahat vysoko. Tak akorat do gatí.
Emana vyplakavaj. V rodine mame jedneho, čo robil vo Volkswagene v BA, od začatku ako tam došli. Teraz šel na dochodek. S tisicku. Ve vyrobje. Nočne, vikendy, svatky. To akože plačeš proč? Proč si lepší nezarabala, aby si mjela taky dúchodek?
JJ, zato Ficova bola strašne socialna. Vlastne nedavali, brali z rozpočtu, aby si kupili voličskú základnu. Napr. rodinne prídavky na deti rastli par centami.
95% udaj sedí, ale nie to, že sa to spetne prepočítava, tak to nesedí. Inak povedane, že za všetky roky dozadu pred rokom 2022 to bude cela dochodkova jednotka.
Vysvetli to bližšie. Lebo tebe človek nerozumie. Znovu budeš písať o Sorošovi, Gatesovi?
"Mnohí ľudia na Slovensku tomu naozaj veria. Ľudia v Holandsku o tom, pochopiteľne, nič nevedia, ale možno to vláda utajila aj pred nimi a len Jano z Malužinej to celé odhalil.
Mimochodom, zaočkovanosť druhou dávkou je v Holandsku na úrovni deväťdesiatich percent, takže vakcíny ich, chudákov, skosia ešte pred nami. No skúste to vysvetliť tým, čo tomu veria.
Vekslák vie čo je hlúposť.
Kedysi enem sklo bylo. Hygienicke, žádne chemicke zlučeniny do potravin.
dubajský švejk?
Nič nie je čiernobiele. A bez prifarbovačiek, skus si prečítať
https://www.martinus.sk/?uItem=310333
Ak budeš pozorne čítať, dozvieš sa, že Moskva pred inváziou do československa konzultovala s bielym domom, či platí stále dohoda z Jalty 1945. A amici odpovedali, že áno, platí.
A ja mam odberatelov na moje víno v južnej amerike.
Odporúčame