A ty vieš?
Odpírači očkování do sebe nechtějí píchat chemii. Pak do nich na ARO tečou litry každou hodinu a jsou s tím v pohodě
Ty maš modru knižku, ty nemožeš byt vojensky tribunalem.
Ty si predsa odvažny ako Čuk a Gek. Teba nikto nevystraší.
Smrť alebo očkovanie. Orbán si nedáva servítku pred ústa, pre pochybovačov má zlú správu
Velice je dobra. Lubi sa mi.
Čeká sa na tvoje svedectvo. Musiš vyhlasiť, že žiadny Covid nie je. Tak čeho sa teda bojíš?
Tebe je budik zbytočny. Pri tvojom chápaní situacie je predsa jasne, že nemôžeš pochopiť ani hodiny.
„Čo máte stále s tým očkovaním? Celý život do seba sypete s**čky plné chémie, éčok a antibiotík, ste tuční ako jatočné ošípané, fajčíte, pijete, jazdíte bezohľadne v aute, necháte si napichať injekcie do chrbta, ani sa nepýtate, čo v tom je. Jete pastu pre kone, čo by odčervila celé stádo, súložíte s pochybnými prostitútkami, pripaľujete si kožu v soláriách, nedodržiavate liečebný režim… Na všetky virózy chcete haldu antibiotík, na blbý opar najlepšie antivirotiká celkovo,“ pohoršuje sa lekár, ktorý neraz počúva urážky, že je „pfizerovská prostitútka“.
A temáš svoj vlastný rozum? Prekonal som Covid a som zaočkovany. Treti krat prave pred týždnom.
Odporúčame