Veru, ja sa vanoc 2080 určite nedožijem.
Veru, ja sa vanoc 2080 určite nedožijem.
aj moja stara ríkala, že treba byt čistučky
To sa ví o tebje, že sa bojíš. Tak sa neboj a dzi tam. Idealne sa podgúražiť borovičkou a pivom.
Bude sa sprchovat. Zeberte si mydlo, šampon a uterak. Nekerým špindírom by sa to zišlo.
Nemal sem ho rad, teda v oblube, ale nepamatam si, žeby prepúšťal. Kdo chcel, si robotu našel. Ty né?
Igorko, konečne každemu rovnako. Mne tie 2 tisicky duchodu postačá.
Ty si veliky odbornik. Lebo z tych 32 rokov po veducej ulohe KSČ to tady vede plnych 32 let matelko. Za Fica sa tunelovalo marťanmi. No ty si sa udrel na hlavu.
Lebo mňa a mojich súrodencov uživili. Za život sa zodrali, nemali čas mať natiahnutu ruku.
Kto nevie uživiť deti, nemá ich mať.
To je taky český dochtor Liptak, večer si hrkne mysliveckou, prazdroja a v paličke povymyšla hluposci
300€ nedavaju ani v nemecku. A Fico prečo nedaval aspon 100€?
To nie sú inžinieri?
Bude dobre erdžat a naskakovat zadnyma kopýtkama.
Neočkovaní starší 65 let ať si sbalí do nemocnice, vzkazuje ředitel FN Motol
Zdroj: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/miloslav-l…
Ale tu sa to netyka skoro nikoho. Podla tych dezolatnych príspevkov to vyzera na vekovu kategoriu 8-17 rokov
Ale no, bububu a teraz skus tu o kozliatkach.
Toby nevadilo, že ma v drevenici PC a internet. Ale piliny v hlave sú problem.
U nas mame 2 hviezdy, to bude novy pakt, niečo ako Molotov-Ribbentrop. Uloha dezalatov je jasna. Čím horšie, tym lepšie.
Odporúčame