Ja budem u mňa v sklípku. A ty si vezni prilbu, bude sa nadelovat.
Ja budem u mňa v sklípku. A ty si vezni prilbu, bude sa nadelovat.
Ved su tam čipy, marianko rengavy niečo trepal.
Si zaočkovaný, alebo iba splietaš tvoje teorie od deviatich k piatim?
Určite hned ako otvorili borovičku a pivo. A takí ako on nepracuju, iba ma natiahnutu dlaň.
Ale blbečkovia aj u nas skočili na falošne slova o istotach. Presne ako Ficovi.
Zatial ich balia do plastových vriec.
Ty šíriš, ale hlúposti. Si už zaočkovaný, alebo iba síríš okolo seba jed?
Daj si pozor, ani nevíš s kým si píšeš. Veliky brat pozerá.
Odporúčame