A ty si kdo okrem kecala na druhu?
a čo si zistil vodičko H2O, wasser, či water?
Milí dezolati pomýlení
Laicka verejnost nerozumie určitym konktretnostiam.
Zdravotníctvo nie sú iba lekári a sestry na infekčnom plus RZP, čo ich zváža. No a myslia si, že ktokolvek tam pracuje na inom oddelení, že nech ide pracovať na infekčné. Vnímajú to tak, že kapacit v zdravotníctve je dost. Nie je to tak.
Ked sa preťaží system pre pacientov s Covidom, kam ich budu voziť? K zubarom? Na očné?
Im je to jedno. Tie odborne pracoviska funguju dalej, v sprísnemom režime. Pride pacient, musi mať ruško, alebo respirator. Ak bude zakrok, tak aj PCR test. To sú ukony navyše. Tí ludia pracujuci v zdravotníctve sa nechcú nakaziť. No dezolatom je to jedno. Na železnici sú tiež rozne profesie, od rušňovodičov, cez traťových robotníkov, po predavačov cestovných lístkov. Dezolati si akože myslite, že to sú vzájomne zastupitelne pozície?
Keby si došel, večer dáme teho mojeho rulandského. Ročník 2020, velice dobré víno.
Alebo ke mne do vinohradu. Dovezú mi fúru hnoja, treba to do rádku ke krom zakopat. Rýle mám, enem tí pracovité ruky hledám.
Ved o tom sú dotácie. Je to cesta do pekla.
Myslím, že si nepochopil. Kamaratov si za peniaze nekupiš. Lepší mjet teho menej, ale mjet uprimných a dobrých kamaradu.
Kedysik jak chlapci sme kopali do lopty a ríkali sme jeden druhému -hraješ jak hrbatý.
Dotácie sú cesta do pekla.
To som vedel, že dezole budu vypisovať nezmyselnosti.
Jedinym výdobytkom dezolackych antivaxerov je pípa a destilovňa. Pivo a k tomu pol deci borovičky. Vieš aké múdrosti sa pri tom objavia? Nevyčerpatelna studnica komentarov na Pravda.sk.
A ty si si čo zvolil? Pobyt v plastovom vreci po tyždňovom pobyte na dýchacom prístroji?
Majka Troškovia, tá to vedela!
Ficoidi sa k nemu modlá.
Nekerých aj okradnú o ťažko zarobene dukaty
Odporúčame