Objavil sa dezol, takú som mu tresol.
Objavil sa dezol, takú som mu tresol.
Ak s tebou niekto nesuhlasi, je hned matoovca?
V rakusku nad tym nikto nelame palicu a nepluju v obchodoch. To len u nas sa potrebuje primitívny výkvet národa zviditelniť.
No chudačku. A ty vyvolavaš konflikty tu.
Dezolom mali naložiť, až by nevstali.
Tak vystup z anonymity a napíš sem svoje meno a adresu.
Ale no tak suhruh VIL, a ty si akože normálny?
Vodičko, super. Tak sa mi zda, že aj píšeš rozumne.
No napred by tebja museli puscit, není tam místa.
Ja varím varené víno, dneska nejak prefukuje, rylujem vinohrad.
Sa stavím, že ty nerozumieš ani vínu.
Odporúčame