Super a čo tam máš pre nás ešte?
Zlé jazyky tvrďá, že nezaočkovaní majú prevahu.
V diskusiach a potom v nemocniaciach. Čo je na tom pravdy?
Ja bych vam prave naopak. Narídil zpívat. A poradne dúho. A kdo to vzda po polholhodine, dobre obuškovat.
Ficoidi to vidia inak. Ludom naslubovali istoty a je im za nimi smutno.
Kto by ťa prosím ťa chytal, ty si "chytený" už dávno a presne a poriadne.
pozor, aby si ťa nevzal do parady doktor Chocholoušek, už si na to zrelý
že dezolatom ide karta
Ide to pekne, takto pred rokom bolo hospitalizovanych asi 50% dnešných.
No jedinu chybu robíme, že sem púšťame nezaočkovaných dezolatov z tmavých okresov. Vraj tam sú lôžkové oddelenia preplnené.
Nasledujucu deltu porazíme dobrovolníkmi čo sa nedali zaočkovať. Do útoku dezolatko.
Tento králik neurobil žádnu reformu.
Toto že dezolati vymyslia? Dobre im kape na karbid.
Dezolati a popierači, možete si to šprickovať do frňáka.
fešačik, nemam BMI 28, mam do 27, ale ty sa pochval.
Aj kovy su vzácne. Stačí plastove vrece.
Odporúčame