Testy odhalili viac ako 1 200 prípadov. Pribudol vysoký počet úmrtí aj hospitalizovaných
A načo to chceš vediet, aj tak si nechaš prehnat gebulkou a vypotiš sprostosť.
Dezole tvrdia, že covid19 nie je, že je to podvod, potom to zabijú informáciou, že Izrael očkoval a ma problemy, že prečo ma teda tolko nakazaných..
Lenže dezole prvym argumentom vymazali nejaku pandemiu a ak nie je pandemia, tak očkovanie je tiež vymysel.
Toto nevymyslíš, toto je SLOVENSKO a krčmoví odborníci od borovičky a desiatky.