Dotácie sú cesta do pekla
Úrady práce treba zrušiť.
Ty si im určite robil strategickeho poradcu. Vidno, že sa vo všetkom vyznáš.
Niektorí tu zaregistrovaní vypisovali, že štát neposkytuje pandemickú pomoc. A tu ho máš! Dlhy budeme platiť všetci a majitelia schránkových firiem budu ležať pod palmou na pláži.
Bude revízia a príde sa na to, že väčšina firiem patrí skupine okolo ludi smerackej čvargy.
Malo sa to robiť ako v britanii. Ziadne dotacie.
Vracajú sa na valale a ked sú svátky, je to jak vlna cunami. Najpr tam a potom sa dovalí velka vlna k nam.
Mňe už dobehla ta ona karma. Čo sem kemu spravil, že tu čítam také sprostosci od tebja a tebje podobní.
Ty si z Bratislavy, ked ta to tak trápi?
Je uplne jedno kto by vyhral volby. Dieru zaplatia ľudia s nízkymi príjmamy. Tak bolo a tak jest.
Nemosí, je to jeho právo výberu. Slobodu vam treba ponechat, tak ako aj nam zaočkovaným. Bič plieska na konci.
Fico: Občania, ktorí chcete istoty? Dav: všetci
Fico: Občania, ktorí chcete preto niečo urobiť? Dav:všetci sklopia hlavy dolu.
Akože Fico pridaval zdravotníkom?
Mne pracuje niekto z rodiny v zdravotníctve, a poviem ti, že houbelec.
Fico slúbil ISTOTY a dav tomu tlieskal.
ale hluposť si volno nedava a ty to každy deň potvrdzuješ
Odporúčame