nejsou laciní lidi
Aj keby vybrali akékolvek iné strany, aj tak by vybrali scenar vlastneho ožobračovania.
Potrebuje finančne zaistiť tie jeho ku*vičky, z našich daní
K ako Ko**t?
Kedy už tento cestovatel nastúpi do prvej línie?
Za velkú mláku, tam môžeš. Tam stačí vraj ležať a čakať na pečené holuby.
kpt.Danko tam je?
Správne, tí ostatní budu poradcovia. Ak by si jedneho hladal, tak poradím.
Počtár rád čítam tvoje komentáre. Nuž ale teraz si nie som istý, ako dopadne nastup automatizácie a robotizácie. Fabriky na výrobu tovarov dennej potreby budú fungovať bez živej pracovnej sily. T.j. budu ľudia bez mzdy/príjmu. No a kontrolní otazka: Kto bude kupovat tie tovary?
Treba povymetať ten augiášov chliev.
+++++ lenže ludia tomu nerozumia. Spravne si to pomenoval. Myslim, že budu velke zmeny. Ludia to nedaju makat do 69 či 70-ky. Lebo to je zaujimave, ak maš viac ako 65 rokov, tak pre šoferovanie potrebuješ papiere od lekara, že si zdraví. Ale ludia majú makať do 70-75, tam už to nevadí.
Pokial si spomínam, tak to boli od roku 1990 vlastne všetky
Najväčší balik 13.dochodkov aj tak spotrebuje tá časť dochodcov s nízkymi dôchodkami. Treba to zrušiť.
On už ako batola spadol. Na hlavu. A zostalo mu to.
Líder? Azda tak liter.
To je proto, že ludé sa nemodlá!
To bude taky vyhladavany film ako kedysi tie sovietske: Lenin v oktobri...Ako sa kalila oceľ....atd
To od toho nezáleží. Rozhoduje zbrojarska lobby, už zarobili a teraz budu podporovať Izrael.
Odporúčame