Netočí pivo?
Neslyším žádné nadšení, žádní HURá, nebo tuhle válku vyhrajeme!
Tak to aby si si zbalil plnu polnu, kvér do ruky a vpred na východ. Do Vianoc si doma, nie?
Tak, správne. Ked môžu pracovať 50 ročný vysluhači a teda mať 2 príjmy, prečo nie aj normálni ľudia?
Sedlak Danko
A ten úd je kde?
Nebojte sa, dobre bude!
Neslyším žádné nadšení, žádní HURá, nebo tuhle válku vyhrajeme!
Ty prečo nezarábaš viac ako 2000€ mesačne?
šecko zadarmo, och!
Danko je taky isty sedloš ako Krajniak
To vtedy riadne po*rali.
A uteká? Ako rýchlo?
Daň do Socialnej poisťovne sa neplatí. Máš v tom hokej.
kapitan by rozdával, nech rozdáva, ale zo svojho
Neboj, nábojov bude dost, ale dobrovolníci do prvých línií chýbajú. Tak sa prosím ťa prihlás a potom nam sem napíšeš ako bolo super.
No jo, ale takto by nezarobili zbrojovky
Ako lacné je zadarmo?
Z internetu: len čast, zvyšok si nájdi: "Niekde za mojim chrbtom sa však niekoľkokrát rozoznelo pekelné kovové dunenie, ktoré ma vydesilo. "Padá časť mosta? Narazili do seba vlaky? Čo to preboha je?" Až na ďalšie zadunenie som si všimol auto prichádzajúce šialenou rýchlosťou bez brzdenia z Dolnozemskej k Mostu Apollo, ktoré niekoľko krát obtrelo kovové zvodidlá. V zlomku sekundy sme si vymenili pohľady s rovnako zdesenou dvojicou cyklistov, ktorá sa z nejakého dôvodu dostala na Dolnozemskú a smerovala priamo na vozovku Mostu Apollo. V okamihu ich oboch šialené auto nabralo a rozmetalo spolu s ich bicyklami po okolí. Šialenstvo neskončilo a auto vo vysokej rýchlosti preskočilo cestné zábrany a narazilo do auta v pripájacej vetvy od Einsteinovej. Ak by nedošlo k nárazu, pravdepodobne by vozidlo vymrštilo z násypu a padlo by do priestoru pri hrádzi, v ktorom sa v tom čase pohybovalo mnoho bežkýň a cyklistov s chodcami, ktorí sa snažili obísť most naokolo.
Odporúčame