Chudák vodič letel stopadesát.
Ako u susedov na UA. Vidia čo za lúza tam vládne a nemajú chuť za nich bojovať.
Som ročník 1963, na dôchodok ešte len čakám. V čechách moje ročníky majú nárok o 1 rok a 8 mesiacov neskor ako moje ročníky tu na SK. Prečo to nemáme tiež takto nastavené? Len sa vymýšlaju populistické sprostosti. Predčasné dôchodky, rodičovské dôchodky....
Nič sa neboj, po pol roku by zabudli na take pi*oviny
Podla mna tam nič nehľadá.
Už aby si bol teda dôchodca!
IQ húpacieho koníka
To tych 5 tisic je s prepačenim p r d do vetra
OK, tak nech nešrieka
On nevzlyká, iba škrieka ako pavián.
Lenže ona zadarmo netancuje.
a padej domu burane!
Nemakančenkovia by tam museli makať?
Ty si problem
"Müller uvedl, že došlo k blokování postupu tlakové níže nad Pobaltí tlakovou výší. „Druhá tlaková výše je nad západní Evropou, ta je mladší. Společně tu tlakovou níži zablokovaly,“ vysvětlil.
Tak stara voda nam v Dunaji netečie. Maximalne tak v hornom výplachu.
Boli, ale najprv si zatancovali africky brušny tanec s ferienčíkovou.
Neslyším žádné nadšení, žádné HURá, aneb tuhle válku vyhrajeme.
Odporúčame