Jednej veci nerozumiem. Po prvom "páde" nelokalizovali byt, odkiaľ dotyčný "padol"? Až po druhom si dali tú námahu?
Jednej veci nerozumiem. Po prvom "páde" nelokalizovali byt, odkiaľ dotyčný "padol"? Až po druhom si dali tú námahu?
Nesprávne. Bežne sa hovorí o Churchillovom géne (syndróm je niečo úplne iné).
Neexistuje ale ani jedno, ani druhé.
Samozrejme, že sú ľudia, ktorí žijú nezdravo a dožijú sa v dobrej kondícii dlhého veku. Nejde ale o žiaden "gén" a už vôbec nie syndróm.
Toľko vypadávanja...zlá vizitka pre usporiadateľov a "staviteľa".
Je vyslovene slabý, fádny a nudný.
Môžeš si dať sériu príklepov čelom o dlažbu.
Pomerne dobrá alternatíva je napr. nič. Lenže...obe strany potrebujú vytvoriť ilúziu, že fungujú. Nemyslím si, že tomu veria...alebo možno niekto aj áno?
Vraj vo všetkom treba hľadať zmysel, niečo pozitívne.
Nie drahá, nemajú. Kapitáciu špecialisti nemajú.
A čo má akože byť? Patológ je lekár, odborník. Ministri boli aj ekonómovia, právnici...
Fakt? Tak ty teda tomu perfektne rozumieš. Inak, aj tí tvoji remeselníci môžu pokojne "dovolenkovať". Len akosi nebudú mať príjmy.
Nemá právo dovolenkovať? Chalan je prvoplánovo potápač, narodil sa kdesi na mori. Má to v životopise. Azda nemusí byť "vždy pripravený".
Aj kýchať bez prdenia.
Neviem, čo má Slovák spoločné s morom. Veľký sen mora (more sníva)...bol hit skupiny Modus. Aj Meki Žbirka spieval o Atlantíde a mori.
Veronika sa moru ponúka...a ponúka. Je fakt, že ju na nejaký čas prijalo. Zvykne aj vyhodiť.
Akú stranu? Ona nemá stranu.
Veronika politiku miluje (neviem, či aj politika ju). Je slabá, fliaskaná...ale zamilovaná.
Kupodivu, morské prúdy, ktoré sú často nevyspytateľné - ju vyhodili na povrch...alebo ju more ako takú chce? Treba sa opýtať mora.
Asi nikoho. A preto bíreš potrebuje zemepána. Vyťať bičom, vyplieskať trstenicou...a zobrať polovicu sľúbeného. Treba sa tešiť...lebo mohol zobrať aj 2/3.
Sorry, ja nie som slovenský volič.
Nerozumiem jednej podstatnej veci. A síce: nechajme to nejako dokotúľať sa. To je asi slovenská bytostná vlastnosť: nejako to bolo, nejako to je, nejako bude.
To je zle. Niečo ako nechať zlodeja kradnúť, vraha vraždiť. Je to normálny prístup? Pan Bože: pol roka ešte vydržíme? Ja teda tomu nerozumiem, hlava mi to neberie.
Tak to nikdy nevnímam. Nič nie je jedno.
Neviem, je to slovo na vo...neznášam. A že sa loví pre seba...to azda ľudia vidia.
Odporúčame