Nepotrebujem paragrafy, poznám elementárne pojmy. Nemienim sa tomu venovať. Tento prípad je všeobecne úplne nezaujímavý. Nič mimoriadne sa neudialo. Bežná potýčka, ktorá skončila tragicky. Vinník neušiel, nebol recidivista, nestrieľal na políciu.
Videl si niekedy zabitie fackou? Normálna, klasická facka? Videl som to minimálne raz. Bolo to síce od policajta, no klasický "pleskáč"...žiaden špeciálny úder. Krátka, obyčajná facka...podlomené nohy, koniec. Aj tam bolo: "vstávaj, netvár sa že si mimo"...a bol úplne.
To bol služobný zákrok. Právne zabitie. Jasné, že nie úmyselné.


