Chlapci, nem obavuš. Až prídete, dostanete čosi ako jedálny lístok + denné menu...
Ak treba, vystavím aj papier (síce nerád, no čo už).
Chlapci, nem obavuš. Až prídete, dostanete čosi ako jedálny lístok + denné menu...
Ak treba, vystavím aj papier (síce nerád, no čo už).
Ukrrrutne. Ale ak máš vlastné požiadavky - som dobrák od kosti. Priplatíš a bude.
Mal som také čosi pôvodne v pláne. Nicky mením obvykle obdeň. Teda nie podľa tém, to by bolo náročné. Museli by calovať, čo akosi nerobia. Asi nehrám podľa nôt. Teda nie som jednofarebný.
Chlapci, reakcie do dvoch minút...to sa normálne nedá. Ty a valdis...ja 19:01? Priznajte sa prv ako vás začnem ukrutne mučiť: vy ste obaja "platení"?
Tak ***** prečo neplatia aj mne?
Ten bol mimochodom 50% Chorvát (po dedovi aj babke)...ale aj to si plietol so Srbskom. A to je pre oba národy, ktoré som spomenul...sila.
Máš na mysli toho, ktorý zastupuje rodinu nebohého policajného šéfa?
Jo...ale ja si robím srandu. Už mi tuším niečo o páde z lešenia vymazali.
Chorobu si človek nevyberie...a ani choroba človeka. Keď všetci...čo už.
Tí predsa mali účasť automaticky. Tie negácie po sebe ti akosi zmenili zmyslel.
Dokonca všetci mali dovolenú účasť (aj iné rasy). Asi ti už mozek neslúži. Pipík...to pomlčíme.
Existuje aj otras mozgu. Nemusí mať následky. No je aj špeciálny, otras po páde z lešenia...podtyp gebuľou do miešačky na betón. Mám pocit, že sa tu zhlukuje zrovna malá komunita takto požehnaných. Sú aj stupne z ktorého poschodia...to budem vyučovať nabudúce.
Pád na táčky je iná nozologická jednotka. Ak sú táčky plné...občas je to vraj príjemné. Hasené vápno je super. Pokojne aj pupkáč.
Pre pánov, ktorí do mňa "pália" (možno je to jeden). Opakovať tu, že sme anonymné, virtuálne postavičky...nemá evidentne zmysel. Zvyknem byť všeobecný a urobím to znova.
Zaraďovať kohokoľvek kamkoľvek je nezmysel. Ale prosím, mňa kľudne kam chcete. Problém je, či daná komunita konkrétnu osobu akceptuje. Povedzte, že tuleň je hroch...ale nie, nebudú ho hrochy brať ako vy chcete.
Pre mňa je akceptácia skoro každej komunity cťou (okrem nemilých). Takže, neodmietam ani jeden národ. S pokorou a úctou vnímam označenie akejkoľvek národnosti.
Otázku nevidím.
Nebudem písať do úzkeho.
Aká bola otázka?
Chrbát mám dobrý a mám ho rád.
Odporúčame