Zabudol som: myslím, že toto, o čom sa píše...pre priemerného žoldniera nie je dobrý kšeft. Je jedno, na ktorej je strane. Nebol som žoldnier, boj mi ale nie je cudzí...takto to cítim.
Určite sú tu aj bývalí francúzski legionári, tí by to odhadli vernejšie/reálnejšie.
Tipujem, že by do tohoto konfliktu išli veľmi neradi. A možno sa mýlim.


