No...poznám neurológa, ktorý (neviem prečo) robí hepatológa. Zrejme sa v neurológii z nejakých dôvodov nenašiel, presedlal na internú, urobil si nadstavbu z GE, potom subšpecializáciu z hepatológie...a robí nemocničného (!) hepatológa. Nejde po prachoch, nemá súkromnú ambulanciu ani do žiadnej nechodí zarábať popoludní.
Robí na Kramároch na pracovisku, ktoré pred asi 10 rokmi viedol Hrušovský (neviem, či sú teraz tam). Do tej partie patril aj Pijak, v poslednej dobe známy v súvislosti so svojskými názormi na covid. Vlastne aj spomínaný Hrušovský sa v tom viezol. Pijak má aspoň 5 špecializácií. Neviem prečo by mal byť lekár odmeňovaný za počet certifikátov. Keby niekto s piatimi internistickými začal robiť napr. dermatológiu - tak mu internú so všetkými odvetviami nebude štát platiť.


