Nie je trápne omieľať to isté? Ak niekto nie je biely, musí byť čierny? Mimochodom, žiadne na O neexistuje. Nie je to strana, ideológia, nič - iba záujmové zoskupenie.
To vykanie ide ale na nervy. Je málo platné, noblesu nevytvára.
Nie je trápne omieľať to isté? Ak niekto nie je biely, musí byť čierny? Mimochodom, žiadne na O neexistuje. Nie je to strana, ideológia, nič - iba záujmové zoskupenie.
To vykanie ide ale na nervy. Je málo platné, noblesu nevytvára.
Ale tak...nechali sa dusiť a utláčať mnohí. Egypťania faraónov vnímali ako bohov. Začiatkom 20. st. boli v móde atentáty, veľmi veľa neúspešných. To azda ani netreba konkretizovať. No ale nebudem pokračovať, keď napíšem niečo o radikálnom riešení vodcu/diktátora...vždy ma vymažú.
Ale aspoň zhasnúť indivíduá, ktoré podojili krajinu...je otázka národnej cti. Česi to tiež nechávajú tak, ani Rusi už neovládajú poctivé remeslo a natierajú kľučky akýmsi novičokom, ktorý je vraj vynikajúci ako pomazánka na chleba.
Je hanba pre každý národ, ktorý sa nechá ničiť jednotlivcom. Doslova potupa. Slovák ale nechá v kľude existovať ľudí, ktorí ho okradli, sprznili...a kdesi si užívajú. Mám na mysli gangstrov v daňových rajoch. OK, mám na mysli aj Fica. A Igora? Medzi statočnými ľuďmi by nemohol existovať.
Je fakt, že dnes fungujú aj diktátori...a nič sa nedeje. Buď ich národ prijal ako vodcov, je tam kult osobnosti...alebo majú brutálne silnú ochranku.
Ale čoby nemali právo. Aj oná mala právo behať na balkóne holá. V noci bežne behám po balkóne holý.
Ty nie si medzi odchytenými a izolovanými? Neuveriteľné.
Fííí-ha. V Číne je komunizmus? To sú mi veci!.
Šlohli? To "zmraziť" je inak strašná moňašovina. Presnejšie, barbarská prasačina. Je jedno kto komu.
Keď sa dokáže, že majetok je trestného konania...potom sa konfiškuje. Ale nie pre národnosť či svetonázor.
Presne tak. Podobne, ako keď slovenský policajt zastrelil kolegu. Nie, strieľal syn primátorky.
Včera som nepozeral, tipujem, že dobré zápasy mohli byť Ivaška-Musetti a Rublev-Šapovalov. To sú chalani, ktorí hrajú atraktívne a celodvorcovo. Výsledky nasvedčujú, že strretnutia boli vyrovnané.
Už som z toho domotaný: kto komu kam a kedy? Ty si robil prieskum? Ako?
To je čo s týmto vláknom? Obťažoval ma akýsi "PostrachBoľševikov"...a nemôžem to nájsť. Asi to malo byť PošťachB...ale ani to nič.
Môj text tiež nevidím, dám ho z vlastného registra:
Zasa zle, junák. Nenarodil som sa v ČSSR a nikdy som nemal ani nemám občianstvo SR/ČR. Môj dedo odviedol pred vojnou (1940) synov preč, otec a strýko lietali za RAF počas celej vojny. To tu pertraktujem 15 rokov.
Takže kušuj. Nestojíš mi ani za ošťanie.
Bavíš sa s bratmi? Tuším si zavolal zlé číslo. Ten PošťalSomSaVeľmi je tvoje druhé ja?
Zasa zle, junák. Nenarodil som sa v ČSSR a nikdy som nemal ani nemám občianstvo SR/ČR. Môj dedo odviedol pred vojnou (1940) synov preč, otec a strýko lietali za RAF počas celej vojny. To tu pertraktujem 15 rokov.
Takže kušuj. Nestojíš mi ani za ošťanie.
Videl som štyri sety Paul-Ruud...a bol to tenis pre bohov. Piaty mi useklo nahrávanie, zrejme som o veľa neprišiel.
Títo chalani sú budúcnosť, to je prototyp hry na dve nasledujúce desaťročia. Analýzu robiť nebudem, tu nie je pôda.
Dobrá konina. Ako tvoje farby.
Veď nemusíš plakať, kadíš výdatne.
??? toto ??? Tento odvar z použitých plienok má byť "postrach"? Možno si postrach sám pre seba.
Keď zhasnú svetlo, asi sa pokadíš a zalezieš pod posteľ. No ale...aj tam si ty so sebou. Že "postrach"...
Viem, čo znamenajú zátvorky. To je subnorma ako ty sám. Škoda slov.
Venoval som ti pomerne veľa času, stačilo. Končím. Teda s tebou.
Odporúčame