Zle som sa napojil, pán Kristušák (dúfam, že som správne rozlúštil tajomstvo nickname):
Mám akúsi zvláštnu pamäť. Kedysi dávno jeden profesor (nemal so slovenčinou nič spoločné) počas prednášky poznamenal, že asi by sa nemalo vravieť brzdiť, ale hamovať.
Tak mi teraz po desaťročiach napadlo...aké je podstatné meno? Hama asi nie.


