Vlhová sa dala zaočkovať už v apríli: Nečítala som hlúpe názory
Tak to sa veľmi mýliš. Športovci na "para" aktivitách zarábajú neporovnateľne viac ako na prize money. Taká Mária Jačiaca, keď bola najlepšie zarábajúcou (nielen (tenistkou ale športovkyňou vôbec) zarobila tenisom cca 5%, ostatné komercia. Tak radšej netrep o veciach, o ktorých nemáš ani šajn.
Federer má zmluvu s Uniqlo 300 mil./10 rokov...a to ani nehrá. Vieš aké má ešte zmluvy? No samozrejme Wilson, Mercedes, Rolex...Gillette a pod.
Novak je zrejme tvoj Hospodin, tak si nájdi sám. Má ťa vyučovať grátis? To kde sme?