Toto v SR je neskutočné. Ani čistokrvnú Slovenku Belindu írečitý (ktorý nemá rád ani susedov, často ani seba)...vníma ako "cudziu". Má aj občianstvo...ale vraj sa nenarodila v SR. No a?
Mňa fliaskajte koľko chcete, B je ale čistokrvná Slovenka. Keby sa narodila v lietadle či na lodi...ani vtedy by nebola "dobrá"? Je lepšia Slovenka ako väčšina narodených niekde v SR.
Chalani z YU, dnes už starší páni...sa musia zakrádať kade-tade...ešte aj vtedy si ich nájdu a opľujú. Dokonca kvôli Šiptarom, s ktorými nemajú ale vôbec nič spoločné. Oni sú predsa Juhoslovania a sú tam doma.


