Ak spadla, naďalej má padať či ako?
Ak spadla, naďalej má padať či ako?
Asi nemáš predstavu koľko zarobia tenisti. Nadal nosí hodinky Richard Mille za milión dolárov či eur. Federer má zmluvu s Uniqlo na 300 mil. za 10 rokov. Keďže už prakticky nehrá, asi im bude propagovať domáce oblečenie a pyžamá.
Tak spadla alebo čo? Kolízia nie je azda "pád".
Touto otázkou si ma veľmi prekvapil, nezvykneš písať maňoviny. No lebo sa kvalifikoval, splnil limity.
Teraz som si všimol: to akože Rusi využívajú Nemcov ako lacnú pracovnú silu a tí im čosi vyrábajú? To myslíš vážne?
Nezaujímajú ma vakcíny, ani očkovanie. No keďže sa tu (žiaľ) pomerne často povaľujem (asi som masochista, čítať koniny je teda riadne utrpenie)...mám pocit, že Slovákov sa ruskou raketou dalo opichať asi 7 ľudí. Nevyužili ste možnosť odviezť poklad maďarským kamiónom...tak sa to tuším vrátilo do Ruska.
To "nevychovanec" a "autorita" sú akože opozitá? Nie, nie sú.
Jéééj, chcel som kliknúť na ignorovať, miesto toho som ti dal plus. Sorry, už sa to nestane.
Ty máš čo za problém, milý priateľu? Prišiel si sa vyzúriť, vyliať pomyje?
Prečo by som si mal istý? Lebo to vravíš ty? Nikdy neverím tým, ktorý používajú frázy "ver mi", "buď si istý".
Smrť je moja staršia a silnejšia sestra, mám s ňou korektný vzťah.
Vážne? Je turnajová jednotka, ak vieš čo to je. Ale už je vonku.
Tušil som, že tu budú samé baraniny. Nemýlil som sa.
No teda! Všetkých sto obyvateľov San Marina? Tak sú navždy nesmrteľní...a patrí im budúcnosť.
Ruským zázrakom netreba preočkovávať. Imunita zostáva aj po smrti.
Ale...nemajú iné starosti ako zaoberať sa tým, čím kryptokomunisti.
Si úžasný. Nechceš všetkých potrestať tým, že sa dáš zaživa spopolniť? Budú zdeptaní.
Úplne diletantská predstava. To je ako keby som ja fušoval do vesmírnych letov. Alebo keby som chcel operovať mozog cez konečník.
Odporúčame