Prečo sa pýtaš, veď to azda vieš?
Daj to aj tretíkrát, prosím-prosím. Je to genitálne "jak môj oný".
To už Slováci majú patentované dávno.
Bohužiaľ nikdy, medzinárodné inštitúcie uznali Kosovo ako samostatný štát a slovenská "statočnosť" stojí len na Žitnom ostrove.
Šak im pošli pár melónov, neženíruj sa. Budú ťa tiež milovať do bezvedomia.
Nepochybuj. Celý život sa venuje politike.
Genitálne, to som ešte nikdy nepočul. To si vymyslela ty? Tlieskam.
No...na OH je to "len šport", inak je to ťažký biznis.
Nebolo to jednoznačné. Niečo ako keby sa Morava mala odseparovať od Čiech.
Tykanie vôbec nie je "nebezpečné". Bystrí majstri slova pri vykaní, bez urážania a vulgarizmov, akoby slušne...dokážu obsahom, formuláciami zasahovať brutálne tvrdo.
Akési sedlácke vynadanie od bačkoristu s tykaním a plné vulgarizmov je slabý šuviks, bľabotanie, prdenie hubou.
Ja nie som téma. Ani virtuálny priestor. Aký som neviem ani sám.
Žasnem, nechápem. Niekto dá na plac čosi...a sleduje to z úkrytu? Kde sú názory? Vlastné?
OK. Tykanie - vykanie? Dávam si pozor, nechcel by som sa ťa dotknúť. Mám veľa zlých vlastností, no som rovný.
Ja žasnem. Pozrel som sa sem úplne náhodou. S tykaním/vykaním nemá najmenší problém.
A čo sa nedeje? Tí, ktorí načali tému...zaliezli. Je toto citlivá téma? Myslím si, že je jednoduchá a prirodzená. Predpokladal som, že tu nebude o čom písať. Nakoniec píšem ja sám. Fakt mi je to jedno, no bol som zvedavý, ako toto ľudia vidia. Nič.
Ešte raz. Ty, Devana, ostatné...fungujte voľne, nebudem do vás páliť.
Viem, že poviete "nebáli sme sa"...rušil som vás. Tak: nebudem vás vyrušovať.
Ahoj drahá, sorry, že som ťa zastihol nahú pod sprchou. Mal som ťa ukrytú, neviem, čo sa stalo. Vadí? Ak áno, aj tak s tým nič nespravíme :-). Budem nežný...ešte viac, ako obvykle.
No povedz...okrem opravy pádu v texte vyššie máš čo povedať aj o tykaní/vykaní? Som si istý, že máš. Bez srandy: ???
Nebudem nepríjemný, bez obáv.
Odporúčame