To je pravda, preto sa pýta po anglicky :-).
To je pravda, preto sa pýta po anglicky :-).
Ty asi keď doma ideš na záchod, zaklopeš a spýtaš sa: je tam niekto z ambasády?
Môžem alebo ešte skúsim vydržať?
Tá otázka je komu adresovaná? Matúšovi?
Videl si niekedy kulturistky? Tie profi? Mám ti dať linky alebo to zvládneš sám?
Píšeš koniny. Ale strašné moňašoviny. A tunajší bačkoristi ti ešte "oceňujú" tie dristy. Nemáš o vírusoch ani matný šajn. Ale trepať nezmysly, na to by ťa bolo.
Nemaj obavy, už to dlho nepotrvá...to "matie na háku".
O dva posty vyššie, zle som sa napojil. Odbavil si sa? Rád pomôžem aj nabudúce.
Tomu sa hovorí blbé uvažovanie. Neviem, ako prišiel k tomu, že testy nebudú.
Tomu sa hovorí blbé uvažovanie. Neviem, ako prišiel k tomu, že testy nebudú.
Túto bytosť pertraktujú už roky. Pokiaľ viem, narodila sa bez vaječníkov.
:-))) samozrejme. Radšej žiť naplno a podľa vlastných predstáv 40 rokov než živoriť 80 rokov. Kto túži po starobe? Ja teda nie.
Necháme to tak, nemal som vôbec na mysli kovid.
Nie predošlý, aktuálny život. Ak má kvalitu nižšiu ako je môj subjektívny prah, rád sa vlastnoručne odpracem o ochotne si odpustím potešenie z utrpenia.
Iste, sú ľudia, ktorí nechcú zomrieť ani imobilní v plienkach.
Dôležitá je kvalita života, nie dĺžka existencie.
Referenčné hodnoty protilátok predsa existujú. Falšovať sa teoreticky dá všetko, tam, kde by ľuďom s potvrdením o protilátkach vystavovali zelené pasy by si pravosť overili. Má to predsa určité náležitosti, razítka a pod. Peripetia je to akurát pre daného človeka.
Nie na hranici. To si každý, kto má záujem dá urobiť sám, zaplatí si to. Ja mám v máji (4 mesiace po kovide) stanovených 13-52 násobok referenčných hodnôt Ig. S tým potvrdením by malo byť možné kamsi zájsť a mal by dostať zelený pas.
Pochybujem, že niekto normálny môže vyžadovať navyšovať si brutálne vysoké hladiny Ig. To by bolo ako keby mal niekto strašne veľa krviniek a liečili by ho pridávaním ich. To je poškodzovanie.
No veď vravia: načim viac cvičiť. Nerozumieš? Deti sú lenivé, rozkysnuté, dengľavé, nešportujú.
Jasné. On už vie, aj ktorá covid-vakcína má doživotnú účinnosť. Asi je po smrti. Je pekné, že živých informuje ako to tam chodí.
Odporúčame