Nebude ho potrebovať. On (GG) bude vodca...zjednotených maďarských strán.
Nebude ho potrebovať. On (GG) bude vodca...zjednotených maďarských strán.
Navyše nepravdivá. Plemenný kus, vymakaný športovec, grófske maniere.
Že je hrdý Maďar by nemalo prekážať, pokiaľ neskloňuje revíziu Trianonu.
Na tomto biednom svete preto máš svoje poslanie ty: zlodejov "práskať medzi uši". Nie si ty policajt, ktorý má záľubu v streľbe na pneumatiky?
Lebo to je slovenská špecialitka: cieliť na líšku, trafiť Aničku.
Ak niekto uteká s lopatou v ruke alebo tlačiac táčky...je možné si na neho cvične zastrieľať? Tak to by teda bola riadna divočina.
A ako má "brániaci sa" ohodnotiť lup? Má mať znaleckú pečiatku?
Myslím, že je to prezentované totálne diletantsky a na tom "zákone" bude treba riadne popracovať. Nakoniec, držiteľ zbrane ju má doma uzamknutú, nenabitú...a má sa ísť ozbrojiť a prenasledovať človeka, ktorý susedovi šlohol tragač a páliť po ňom?
Kňažko strieľal vo svojom dome.
Prehovoril ľudový mysliteľ Dominik. Tentokrát ale rozumne.
Fakt? Akýchsi hrdlorezov pozbierali a nahádzali do "jednej jamy"? Bol si tam?
Vážne? Spolieham sa na to, čo som videl alebo osobne počul od priamych zúčastnených. Toto tu sú ťažké bláboly.
Takto je to strašne zjednodušené až zvulgarizované. Nič nehovoriaci text.
Na čo by bol do rakvy oblek? A vôbec načo je rakva? Ja si prajem tak, ako budem...po pitve alebo bez...vo vaku rovno do pece. Sú také služby?
Nepotrebujem ani menovku, popol vyzametať alebo ako sa pec upratuje...a hotovo.
To nemá nič spoločné s ruským zázrakom - ani so žiadnou inou vakcínou.
Sputnik bol vyslovene neodbornosť/diletantstvo a zlý kšeft.
Ty si tam akože bola sledovať vraždenie a počítanie mŕtvych?
Pokoj na tomto svete už nebude nikdy. Teda do konca ľudskej civilizácie.
Sľubujú, že tie sa ešte zídu, vraj sa treba tešiť na ďalšiu vlnu.
Po očkovaní sa zásadne treba naslopať. Podobne, ako po gastroskopii či kolonoskopii.
To je iba dobre mienená rada.
Ešte dodám, že na zástavu srdca (synkopu) pred niekoľkými desaťročiami umierali ako muchy orientační bežci. Nehanbím sa priznať, že ani neviem, čo je orientačný beh.
Viem ale, čo je náhla smrť u športovca. Prečo? Netuším. Vymýšľať, fabulovať...to ja nerobím.
Je to vysoko individuálne, uvidíme, či mu dnešný zápas prospel alebo naopak.
Dnes sa celkom určite dobre necíti.
Odporúčame