Presnejšie: zlepšilo. No ale, to zlepšenie je otázne. Neníííí...no neníííí keho.
Dať Kaddáffiho (či ako to tu píšete) - znamenalo čo?
Presnejšie: zlepšilo. No ale, to zlepšenie je otázne. Neníííí...no neníííí keho.
Dať Kaddáffiho (či ako to tu píšete) - znamenalo čo?
Ja s prehľadom z neho urobím 45 kg. Ani sa nebude sťažovať. Dokonca si to bude pochvaľovať.
??? Toto sme už riešili pred pár hodinami?
Vieš ako sa voláš a kde bývaš? Pošlem pomoc.
Prečo? Každého pacienta zásadne vyšetrím cez konečník.
Nuž, na "múkko" je na mäkko. Niečo, ako púúú miesto pííí.
Tebe je niečo jasné? Trafil ťa meteoriť alebo ti padla z neba grilovaná veľryba?
Som nezaujatý divák, nemám občianstvo SR. Mal si ma osloviť keď vám kradli dedov dohán a babkine bombarďáky. Vtedy by som vedel pomôcť.
Keď ste sa nechali ošklbať...je neskoro.
Zrušiť tým platné voľby?
Toto nie je jej oblečenie, ale neštandarný mechanizmus plebiscita. Voľby boli na 4 roky.
Teraz múdro vravíš, zlatúšik. Nie si ty tak tupô ako by bagrista povedal na prvý kuk.
Nie, drahô, mne nikto nepomáha. Som genitálny. Si už na múkko?
Ako vyzerá slniečkarsky zadok? Páli odtiaľ? Dá sa chytiť bronz?
??? totok ??? Napni svaly, strašne mdlé. Pridaj farby a pod.
Ty si ako uľavíš? Šmirgeľ? Oceľová kefa? Kombinačkami vykrúcať uši?
Ty vieš ako "oné" má chodiť? Nie? Tak netrep, obojpohlavniak.
A prečo? Názory na ústavnosť "oného" sú pol na pol. Tak sa to overí.
Povedal by som, že "dámy", ktoré si pricapia nick na "ienka"...sú buď muži s malým oným...alebo neukojené rašple.
Môj je (dúfam) stále pri mne. Nesledujem nicky, je mi jedno, aká postavička je na placi. Reagujem na texty. Som nezaujatý divák (ani fanúšik, nie to ešte hráč).
Slovenská politická scéna je nielen bizarná, ale už aj nechutná. Mňa sa to netýka a keby aj - nič s tým nespravím. Keby ste ma pozvali viesť odboj proti privatizácii...tak v tom by som bol možno aj na niečo užitočný.
Teraz je neskoro. Všetci sú zašití, veľkopodnikatelia sú ich deti.
V otázke očkovania som nikdy nikomu neradil nič. Iba sa zabávam.
Odporúčame