Medveď krpatý kontajnerový/potkanovitý nie je žiadna trofej.
Medveď krpatý kontajnerový/potkanovitý nie je žiadna trofej.
Za "asi" sa neobviňuje. Možno na Slovensku.
Najväčší bol iba jeden, mal aj meno, poznali ho. Slovenské kontajnerové vychrdliny pod 100 kg nikoho nelákajú.
Ale inak, poklona. Ako som už vedel, Slovák je údnatý bojovník. Zbrane síce hádže do obilia...ale ak biť jedného desiatimi...prečo sa nepridať? Budem aj ja víťaz.
Väčšina "bojovníkov" stála za ***** Už ma nebaví fliaskať bezmocných. Porúčam sa.
To je OK. Tie "krvné zrazeniny" nemajú byť tam, kde nie sú vítané.
Nech dotyčnú onú vykopnú, nemám s tým problém.
Naozaj? Tak to som nevedel. Poznáš aj ďalšie stupne?
??? Mne link? Si normálny? Ja nečítam, iba školím.
Iste, mohol som...ale nebola to tentokrát moja robota.
Tak-tak...Môže byť aj blbý, ale má právo. Neútočil si doteraz na mňa?
Lebo zatiaľ som sám proti všem.
Takže čo? Ešte niekto chce dostať nakladačku? Rád poslúžim. Dobrý doktor je univerzál, k nezaplateniu.
Ale pokojne mi noste malé pozornosti, ja to síce formálne odmietnem...no nebudete odchádzať s nimi.
Ja nemám šéfa. Ja som Hospodin. Padni na kolená - hneď!
Presne. Spútnik vyrábajú v šopách a stodolách v šírom svete...ale na to, čím by sa chceli opichať nemajú.
Ale Slovákov už majú naháknutých. Takých 200 kusov dajú.
Teba očkovali? Ale nie proti besnote.
Ale ideš, kuš...neobhrýzaj mi achilovky!
Má niekto niečo...pomerne rozumné? Lebo už ma fliaskanie teliec nebaví.
Ištenem, azda nie je vzorom akési San Marino či Maďarsko. Jasné,, platia pravidlá EÚ.
Komu sa nepáčia...nech vypadne z klubu. SR sa tam (dnu) plazila...tak môže dať aj spiatočku.
Pravdu? Dokonca absolútnu? Taká neexistuje.
No...máš pravdu, ty mi asi nevysvetlíš nič :-)). Nechceš ma naučiť ako s operuje mozog? Nepotrebuješ transplantáciu mozgu?
Ja viem, robíš si to sám - ale nie zrovna úspešne.
Je tam krytie. EMA je vyššia šarža. ŠÚKL s tým nemá nič. Akurát skontrolovať šarže.
Odporúčame