Stále lepšie ako 10 z 5.
Stále lepšie ako 10 z 5.
Máš hnačku či čo? Vydrž pár dní, sama prejde.
Daj to niekam, na most...ako "so ZSSR navždy a nikdy inak"...dobre to viselo na červenom...aj mamke so taký transparent párkrát predviedol.
Ty si bol sprostý vždy.
Slabučké, mizerné...chlapče, daj niečo tvrdé.
Vravi sa prehol/ohol...áno, mamka to mala rada.
No...tvojej mamke stačilo jedno očkovanie.
Som poctený, že sa tak intenzívne venuješ štúdiu mojich postov. Len tak ďalej synu, možno časom z teba niečo bude. Buduješ sa sám. Rastieš do všetkých rozmerov.
Onedlho budeš vysoký, široký...a tupohlavý.
Infarkt nie je trombóza. Infarkt je akútna koronárna oklúzia. Mal som pocit, že mierne rozumieš medicíne, mýlil som sa.
Tie "teploty" okolo 38 st. nemôžu byť predsa príčinou úmrtia. Akým spôsobom zabíjajú?
uFFF...takto strašne si mi prehovoril medzi polky? Je ozvena?
No asi ty, prečo by si študoval moje texty?
Fakt? Bol si tam niekedy?
Ty môžeš skúsiť vietor...medzi hubou a zadnicou. Obojsmerne. Fičí?
Našťastie, nie si v tej pozícii. Ale na tričká si môžeš písať čokoľvek.
Ono je to tak, že vakcína nie je proti infarktu. Nechceš vakcínu proti utopeniu?
Lebo idem takú vyvinúť.
Čo je to dutina lebečná?
No...ak ja prídem na akýsi ŠÚKL, všetci sa tam postavia do radu, zrazia päty, zatvária sa, že salutujú...zaklonia sa a padnú horeznačky.
Ty čo chceš s akýmisi dátami? Na čo je dobré bagristovi poznať dáta o akýchsi vakcínach, či čo ťa to trápi?
Keď sa pozriem na ich vrchného šéfa...ani ja príliš nedôverujem WHO. Z krajiny, ktorá neviem kde je...nie je to ani lekár...rotácia funkcií.
Sú štandardné postupy. Žiadosť o registráciu nevybavujú liekové agentúry, ale ministerstvá. Výrobca podá žiadosť v krajine, kde chce umiestniť/predávať svoj produkt...ministerstvo zdravotníctva to registruje alebo nie. ŠÚKL, resp. agentúry podobného typu sa k tomu vyjadria v rozsahu, aký im je zadaný ministerstvom.
To je o registrácii generík. Úplne nové liečiví sa registrujú úplne inak...obvykle v krajine, ktorá ich vyrába. To trvá dlho. Keď je raz niečo seriózne registrované v serióznej krajine...inde sa koná v zrýchlenom procese. Nehovoriac o generikách.
Vakcíny nie sú celkom "lieky". Neliečia...sú to biologické preparáty, ktoré robia profylaxiu/protekciu. Neexistujú klinické pracoviská na hodnotenie. Postup je iný. Vy tomu rozumieť nemusíte.
Odporúčame