Trápi ťa prostata? Môžeš prísť - ak máš veľa prachov.
Trápi ťa prostata? Môžeš prísť - ak máš veľa prachov.
Nepoznám text zmluvy. Faktom ale je, že teraz kontrolu robí samotný výrobca. Kým sa nevyjadrí, Slováci môžu iba čakať.
Čo bude potom neviem (pravdu povediac, je mi to jedno). Každopádne, aby totálny laik objednával liečivo...na vlastnú päsť...je niečo nevídané.
Kolíková sa nebodaj ukrývala, nebolo ju vidieť? A nie švagriná, sestra (neviem, prečo treba spomínať stále "nevlastná"). Ak majú jedného rodiča rovnakého...sú súrodenci. Tí môžu byť dobrí alebo zlí. Dobrý polo-súrodenec je oveľa viac ako zlý po oboch rodičoch.
No ty si nekonečný v čase a priestore. Keď použiješ "jak" (ako) - to nie je metafora, ale porovnávanie. A v tomto prípade nie zrovna dobré, trefné.
Akési "disonancie" si láskavo nechaj pre lumpenproletariát, tých možno termínom, ktorému asi ani sám nerozumieš ohúriš. Mňa ťažko.
Na Slovensku som cudzinec, no aj v krajinách, kde som doma (je ich viacero) sú porovnateľné opatrenia ako v SR. Nemám z nich vôbec radosť, no ty to permanentne tlačíš do jedného extrému. Do ignore ťa zatiaľ dávať nemusím: neobťažuješ ma, nelepíš sa na mňa, neútočíš.
Pamätáš si Reinharda? Pokiaľ viem, na Slovensko nechodil. Vlastne, aj v Prahe pobudol krátko.
Ale nechutní sú obaja. Každý inak.
Zásadne nespomínam žiadne názvy vakcín a nerozťahujem tému do šírky. Držím sa témy, ktorou je diletantizmus,šarlatánstvo, partizánčina, parašutizmus v "kúpe" neregistrovaného prípravku a akúsi absurdnú snahu pretlačiť to kanálmi do praxe, dokonca obviňovať tých, ktorí postupujú lege artis.
Okrem Maďarska toto v EÚ neurobil nikto, SR na vec ide ešte o dva stupne väčšou divočinou, totálny cirkus. Nakoniec, loptu majú výrobcovia/predajca. Slováci sú naháknutí, na udici...Rusi pokojne môžu dodanú vakcínu nechať exnúť a uplatniť všetky možné a nemožné sankcie - SR bude iba krvácať.
Nie. Napísal si, že som zaujatý - tak v čom? Nevieš čo píšeš? Pokus o odpoveď prázdnou frázou je odvar z ponožiek a slipov.
Nebudem tu vyučovať abecedu.a odpovedať na otázky laikov. Na klinickom hodnotení liečiv som sa zúčastňoval metaforicky "od vojaka po generála" v niekoľkých krajinách (v SR, ČR či ČSSR nie). Tým pádom som participoval aj v registračných procesoch a dobre ich poznám. Robím prax, ktorá je aj konzervatívna, aj radikálna.
Akési svoje "pocity a krysy" si rieš sám, mňa nezaujímajú. Si sa zamiloval do mňa alebo čo?
Veru, všetko pod 100% je subnorma.
Neviem, na čo bolo dobré nahradiť tradičný výraz "armáda" neologizmom. Ja som slúžil v armáde úplne inej krajiny ako je táto...a bola to pre mňa česť.
Asi každého, kto má klasický vzťah k svojej vlasti premenovanie armády na akúsi sprznelinu zabolí. Jasné, Slováka nie. Tomu to asi robí radosť. OS je lepšie ako armáda?
Nehájim nič. Použil si otrepanú, úplne prázdnu frázu.
Vôbec tomu nerozumieš, nechaj to tak. Ja ti nemienim vysvetľovať abecedu.
Post scriptum: daj mu aj lekciu ako sa správne robí bypass.
A čo také? Veď konaj. Bláboláš o veciach, o ktorých nemáš šajn. Nechceš zvoziť nejakého kardiochirurga, že nevie ani otvoriť hrudník?
Úplné nezmysly. Ale riadne haluze.
To testovanie bolo úplne o inom.
Čo sa dá robiť, je to nenahraditeľná škoda. Hmyz zmizol.
Odporúčame