Ty si robil v tvrdej zasahovke tak maximalne v krčme.
Ty si robil v tvrdej zasahovke tak maximalne v krčme.
Veru hnojisko, skákali do Matovica ako burani, klasika volicov terajšej vlády .
Neschopná vláda, uz som zvedavý ako prídu po lekára a zavrú ho, alebo nabehnú kukláči?? Hahaha
Putin všetkých tromfol, státisíce ruských mladých chlapcov padlo na Ukrajine a ďalšie desaťtisíce ukrajinských rusov co ich chceli ,,oslobodiť,, putko ideš.
Malo byť zaostaly slovak, lebo rusaci vedia, že zem je guľatá
Ale Stalin všetkých predbehol, len svojich sundal cez 1,7 milióna
Dopĺňa zaostaly rusak co si mysli ze zem je hranatá a pritom Gagarin už dávno tvrdil a videl, že zem je guľatá, tak ako mesiac, slnko atď atď.
V rusku jecto ešte horšie, tam to prekračuje státisíce.
Každý chce do EÚ, tak to je a dlho bude.
Za chvíľu budeme makať za pár eur v čínskych firmách covid bol predkrm.
Neklam, covid prišiel z Činy, ktorú miluješ.
Vinníka treba potrestať, nevidím v tom problém.
A to všetko prišlo z Číny a este chceme od nich fabriky na slovensku, úplne nás položia.
Ten nakradol viac, narobil škoda viac ako covid.
Presne s penzii, v rusku to robia vo veľkom.
Dilinko, ved píšem, že máličko.
Hehe, ešte pobav .
Máličko. V roku 2021 doviezla eu z ruska ropu za 71 miliárd. Teraz by to bolo už cez 80 miliárd.
Amici už vrtaju krizom cez zem a za chvíľu narazia ruské ložiská.
Lekári nakupujú lieky, prístroje ?
Odporúčame