Nie, nie, vedia, že miluješ rusko a preto ti ho tak často spomínajú, hehe
Nie, nie, vedia, že miluješ rusko a preto ti ho tak často spomínajú, hehe
Daj info kde to píšu.
Najviac aut po našich cestách jazdia nemecké značky, tam patrí aj škoda, preto lebo sú najspolahlivejsie .
Vedia kde máš citlivé miesto, hehe.
Rusi a ukrajinci,
Nezabudol, neboj sa.
Bola, uz tam rusi presadzujú svoje, preto to tak tam vyzerá
V Afrike nastoluju moc Rusi, tak to aj vyzerá.
Teraz mu to dá 30 000 eur, lenže kurz bude o chvíľu 1 : 200 a viac a potom pôjde na polovicu a podruhe kde zmení ruble, keď nikde ich nechcú.
Neje bne, tam idú len ti co sa nedostanú do NHL.
Z 2 najlepšej armády je boj o prežitie, rusaci ešte aj korejcanov potopia.
Musíš to čítať ? Nemusíš.
Simecka bude o 3 roky premiér, výdrž.
Tak ako od Ruska každý uteká, tak aj od Srbska.
Kosovo je Kosovo, žije tam 95 % Albáncov, a je tam základňa NATO, tam si rus, alebo Srb netrufne.
Keby bola nemčina tak by tu rusaci muklovali, v minulých storočiach na Slovensku hlavne Nemci prispeli k nášmu stavebnictvu, banictvu, atď.
Veru, tak zaostala krajina a chce sa rovnať západu, usa.
neporovnaj to s Ruskom
Dostane, nepoznajú to s Ruskom, tam je malička mzda a nik tam nechce robiť.
Odporúčame